Щодо Конференції високого рівня на тему «Зміцнення ролі ОБСЄ у боротьбі проти торгівлі людьми» в м. Київ
Опубліковано 14 червня 2013 року о 12:42

10-11 червня ц.р. у Києві в рамках головування України в ОБСЄ відбулася Конференція високого рівня на тему «Зміцнення ролі ОБСЄ у боротьбі проти торгівлі людьми».  

Запобігання та протидія торгівлі людьми, посилення співробітництва держав-учасниць ОБСЄ у їх боротьбі з усіма формами цього злочину, що порушує людську гідність, підриває права людини та основні свободи, є одним з пріоритетів українського головування.

У конференції взяли участь Діючий голова ОБСЄ, Міністр закордонних справ України Л.Кожара, Міністр соціальної політики України Н.Королевська, Перший заступник Міністра внутрішніх справ України В.Дубовик, Генеральний секретар ОБСЄ Л.Дзанньєр, член Палати представників Конгресу США, співголова Гельсінської комісії США, Спеціальний представник Парламентської Асамблеї ОБСЄ з питань торгівлі людьми К.Сміт, Спеціальний представник ОБСЄ та Координатор по боротьбі з торгівлею людьми М.Джаммарінаро, Директор Бюро демократичних інституцій та прав людини (БДІПЛ/ОБСЄ), посол Я.Ленарчич, депутат парламенту Канади і спеціальний представник Прем’єр-міністра Канади Дж.Сміт, Посол з особливих доручень з питань моніторингу та протидії торгівлі людьми Держдепартаменту США Л.СідеБака та  інші провідні експерти та офіційні делегації від держав-учасниць ОБСЄ.

Під час відкриття конференції Діючий голова ОБСЄ, Міністр закордонних справ України Л.Кожара зачитав звернення Президента України В.Януковича до учасників конференції, який закликав до ефективного виконання усіма державами-учасниками ОБСЄ своїх зобов’язань щодо викорінення проблеми сучасного рабства. Міністр закордонних справ України наголосив на необхідності зміцнення співробітництва в рамках ОБСЄ з метою ефективного вирішення проблеми торгівлі людьми.  

У рамках заходу учасники обговорили шляхи  оновлення Плану дій ОБСЄ щодо боротьби з торгівлею людьми, який був прийнятий у 2003 році та актуалізований у 2005 році.

Високоповажні учасники конференції підтримали необхідність рішучих дій та наголосили на важливості використання кожного доступного методу для ідентифікації жертв та переслідування правопорушників цього злочину.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux