Запис на консульський прийом
Опубліковано 02 липня 2024 року о 02:05

Посольство України в Королівстві Таїланд перейшло на централізовану систему електронного запису на консульський прийом громадян. Попередній запис проводиться за адресою https://go.mfa.gov.ua/

Задля покращення доступу до консульських послуг, Вашої безпеки та боротьби з кібершахрайством запис в Е-Чергу МЗС відбуватиметься за умови електронної ідентифікації відвідувача, за допомогою е-підписів (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях), Дія.Підпис та BankID НБУ. Електронна ідентифікація забезпечується через платформу ID.GOV.UA. Просимо Вас заздалегідь підготуватися до використання засобів електронної ідентифікації. • Як авторизуватися на ID.GOV.UA, як створити Дія.Підпис та що таке BankID НБУ - Ви зможете дізнатися на відповідній сторінці порталу МЗС - https://cutt.ly/queue-id  • Крім Е-Черги, електронний підпис також надасть Вам можливість користуватися величезним переліком електронних послуг Порталу Дія - https://diia.gov.ua ! (!) Оскільки записи, створені у попередній версії Е-Черги, були перенесені до оновленої, ефект від впровадження нового механізму авторизації буде дещо відкладеним (в залежності від заповненості графіку Е-Черги в кожній установі). Просимо поставитися до цього з розумінням.

Поширені питання щодо мобільного застосунку “Резерв+”  

ВАЖЛИВО! 
ЗВАЖАЮЧИ НА ВИСОКИЙ ПОПИТ НА ОТРИМАННЯ КОНСУЛЬСЬКИХ ПОСЛУГ ДОДАТКОВІ СЛОТИ (до вже відкритих додаткових слотів) НА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ НА СЕРПЕНЬ 2024 РОКУ БУДУТЬ ВІДКРИТІ НА ВЕБ САЙТІ HTTPS://GO.MFA.GOV.UA/ 1 СЕРПНЯ 2024 РОКУ О 10 ГОДИНІ ЗА БАНГКОКОМ.

***

(ДОДАТКОВІ СЛОТИ НА ЛИПЕНЬ БУЛО ВІДКРИТО 1 ЛИПНЯ 2024 РОКУ О 10 годині)

ВАЖЛИВО! ЗВАЖАЮЧИ НА ВИСОКИЙ ПОПИТ НА ОТРИМАННЯ КОНСУЛЬСЬКИХ ПОСЛУГ ДОДАТКОВІ СЛОТИ (до вже відкритих додаткових слотів) НА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ НА ЛИПЕНЬ 2024 РОКУ БУДУТЬ ВІДКРИТІ НА ВЕБ САЙТІ HTTPS://GO.MFA.GOV.UA/ 1 ЛИПНЯ 2024 РОКУ О 10 ГОДИНІ ЗА БАНГКОКОМ. ДЯКУЮ.
***
(ДОДАТКОВІ СЛОТИ НА червень БУЛи ВІДКРИТі 3го червня до 10:10 хв, ЗВАЖАЮЧИ НА ТЕХНІЧНІ ОБСТАВИНИ)
ВАЖЛИВО! ЗВАЖАЮЧИ НА ВИСОКИЙ ПОПИТ НА ОТРИМАННЯ КОНСУЛЬСЬКИХ ПОСЛУГ ДОДАТКОВІ СЛОТИ 
(до вже відкритих додаткових слотів) НА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ НА ЧЕРВЕНЬ 2024 РОКУ БУДУТЬ ВІДКРИТІ НА ВЕБ САЙТІ HTTPS://GO.MFA.GOV.UA/ 3 ЧЕРВНЯ 2024 РОКУ О 10 ГОДИНІ ЗА ЧАСОМ ТАЇЛАНДУ (не України). ДЯКУЮ.

______________________________________________________________________________________

(ДОДАТКОВІ СЛОТИ НА ТРАВЕНЬ БУЛО ВІДКРИТО)

ВАЖЛИВО! ЗВАЖАЮЧИ НА ВИСОКИЙ ПОПИТ НА ОТРИМАННЯ КОНСУЛЬСЬКИХ ПОСЛУГ ДОДАТКОВІ СЛОТИ (до вже відкритих додаткових слотів) НА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ НА ТРАВЕНЬ 2024 РОКУ БУДУТЬ ВІДКРИТІ НА ВЕБ САЙТІ HTTPS://GO.MFA.GOV.UA/ 1 ТРАВНЯ 2024 РОКУ О 10 ГОДИНІ ЗА БАНГКОКОМ. ДЯКУЮ.


(додаткові слоти на квітень було відкрито) 

Важливо! Зважаючи на високий попит на отримання консульських послуг додаткові слоти на консульський прийом на квітень 2024 року будуть відкриті на веб сайті https://go.mfa.gov.ua/ 1 квітня 2024 року о 10 годині за Бангкоком. Дякую.

(додаткові слоти на березень було відкрито)

ВАЖЛИВО! ЗВАЖАЮЧИ НА ВИСОКИЙ ПОПИТ НА ОТРИМАННЯ КОНСУЛЬСЬКИХ ПОСЛУГ ДОДАТКОВІ СЛОТИ (до вже відкритих додаткових слотів) НА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ НА БЕРЕЗЕНЬ 2024 РОКУ БУДУТЬ ВІДКРИТІ НА ВЕБ САЙТІ HTTPS://GO.MFA.GOV.UA/ 1 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ О 10 ГОДИНІ ЗА БАНГКОКОМ. ДЯКУЮ.

_______

(додаткові слоти на лютий було відкрито) 

Важливо! Зважаючи на високий попит на отримання консульських послуг додаткові слоти на консульський прийом на лютий-березень 2024 року будуть відкриті на веб сайті https://go.mfa.gov.ua/ 5 лютого 2024 року о 10 годині за Бангкоком. Дякую.

_____

(додаткові слоти на січень було відкрито)

Важливо! Зважаючи на високий попит на отримання консульських послуг додаткові слоти на консульський прийом на січень 2024 року будуть відкриті на веб сайті https://go.mfa.gov.ua/ 3 січня 2024 року о 10 годині за Бангкоком. Дякую. 

_____________________________________


Користуючись системою запису на прийом, Ви погоджуєтесь на надсилання та опрацювання повідомлених персональних даних в рамках та обсязі, необхідному для вчинення обраної консульської дії.

ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ОНЛАЙН:

перейти за посиланням: https://go.mfa.gov.ua/

обрати зі списку країн «Таїланд»;

обрати зі списку консульську установу «ПУ в Таїланді»;

обрати категорію консульських дій, наприклад, «Паспортні дії» або «Нотаріальні дії»;

обрати «Консульську дію», щодо якої Ви плануєте зареєструватися на прийом;

обрати дату та час запланованого візиту до Посольства;

на наступній вкладці заповнити прізвище, ім’я, по-батькові та контактні дані;

перевірити та підтвердити вірність внесених до системи даних.

Після реєстрації на вказану Вами електронну адресу надійде лист із підтвердженням запису на прийом та інструкціями щодо надання відповідної консульської послуги.

Увага! Просимо пам’ятати, що обрана вами консульська дія може бути вчинена ТІЛЬКИ за умови наявності у Вас усіх необхідних (комплекту) документів.

При цьому просимо врахувати, що необхідно зазначати персональні дані тієї особи, яка отримуватиме консульську послугу. У випадку оформлення консульської дії щодо дітей, вказуються дані одного з батьків/законного представника;

Якщо Ви плануєте звернутися до Посольства групою осіб (члени однієї родини, друзі, знайомі), необхідно створити реєстрацію для кожної особи окремо.

• Принцип реєстрації на прийом: 1 послуга = 1 запис = 1 особа (крім випадків отримання послуг, які передбачають оформлення консульської дії разом з дитиною).

У разі, якщо Ви плануєте оформити декілька консульських послуг, необхідно зробити реєстрацію для кожної послуги. Час для вчинення обох дій має бути обрано окремо;

У випадку, якщо у переліку консульських послуг відсутнє питання, з якого Ви плануєте звернутися до Посольства, будь-ласка, зателефонуйте у години телефонних консультацій за номером +66-26-85-32-16 

Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати.  Консульська посадова особа Посольства залишає за собою право скасувати/перенести реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами.

Якщо у заявника виникли непередбачувані обставини, які не дозволяють прийти на прийом, прохання самостійно скасувати запис за посиланням, що міститиметься в отриманому підтвердженні запису на прийом.

З метою дотримання вимог законодавства стосовно безпосередньої взаємодії відвідувачів і Посольства, кожен громадянин самостійно здійснює реєстрацію, вносить про себе достовірні дані (УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ), у т.ч. актуальну адресу електронної пошти (на цю адресу ви отримуєте підтвердження запису на консульський прийом). 

Технічні проблеми із записом можуть виникати виключно у зв'язку із використанням вами корпоративних технічних засобів (наприклад, комп'ютер, з обмеженими функціями), або використанням електронних адрес російських ресурсів (домени .ru), які були заблоковані на виконання Указу Президента України №133/2017. У такому разі, радимо використати іншу електронну адресу.

Плануйте, будь ласка, візит до Посольства заздалегідь.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux