Довіреність
Опубліковано 22 січня 2021 року о 08:53
 • Консульський прийом в Посольстві здійснюється виключно за попереднім записом online - для даної консульської дії необхідно буде обрати  "Нотаріальні дії"  - "Довіреність"

 • Привертаємо Вашу увагу, що документи, що мають подаватися громадянами для вчинення консульської дії (паспорти, ідентифікаційні коди, свідоцтва, дозволи на проживання, інші документи) приймаються ВИКЛЮЧНО З ЯКІСНИМИ КСЕРОКОПІЯМИ. Просимо завчасно готуватися до візиту, цінувати свій час, і час інших.
 • Для кожної довіреності подається окремий сет документів з копіями.

*Надаючи Посольству документи, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних відповідно до умов Закону України «Про захист персональних даних».

 • Якщо під час підготовки до візиту у Вас виникли проблеми із роздруківкою ксерокопій, Ви можете звернутися до найближчого до Посольства книжкового магазину, або фотоцентру, що знаходяться у будівлі All Seasons Place. 

1. Оригінал + копія 1 сторінки паспорту громадянина України для виїзду за кордон

2. Копія ідентифікаційного номеру (або відмітка у паспорті про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера, яка внесена до 2011 року в паспорт громадянина України фізичної особи, яка через свої релігійні та інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера)

3. Копія внутрішнього (1, 2 сторінки + місце реєстрації), або закордонного паспорта представника  (1 сторінка) + копія ідентифікаційного номеру.

4.  Заповнена заява на оформлення довіреності  (*дата заяви має співпадати з датою візиту) https://thailand.mfa.gov.ua/4637-poshireni-zapitannya/blanki-zayav-zavantazhiti

5. Текст довіреності у форматі WORD (не jpg), узгоджений з відповідними органами в Україні (нотаріуси, банки тощо), де вона буде пред’являтись, з метою уникнення можливих неузгодженостей, пов’язаних з невідповідністю тексту довіреності вимогам за місцем пред’явлення (надіслати на email: [email protected])

Інші документи можуть вимагатися консулом додатково, залежно від змісту довіреності (див. нижче приклади).

Вартість оформлення довіреності коливається від 1020 до 2040 тайських бат, залежно від змісту довіреності (тарифи). 

*Посвідчення майнових, транспортних довіреностей (в тому числі транспортні засоби, земельні ділянки, цінні папери, грошові кошти на рахунках, об'єкти рухомого або нерухомого майна): дітям, другому з подружжя, батькам, може бути вчинено за льготним тарифом. 

Для цього подається документ, що підтверджує родинні зв'язки (копія свідоцтва про народження, шлюбу тощо).

Вартість оформлення ЗАЯВИ про реєстрацію довіреності у Єдиному реєстрі довіреностей - 680 тайських бат.

 • Квитанція на сплату консульського збору видається після перевірки документів.

Зверніть увагу, що на момент оформлення довіреності/заяви у Посольстві заявник має перевірити повноту та вірність тексту документа. Після чого засвідчує текст документу власним підписом під наступною фабулою:  Довіреність/заява мною прочитана, її зміст мені зрозумілий та відповідає моїй волі.

Це означає, що після засвідчення Вашого підпису консулом, жодних змін, виправлень та дописок у довіреність/заяву вноситися не може. 

У випадку наявності розбіжностей чи невідповідностей у тексті довіреності/заяви слід оформити іншу довіреність і на цей раз більш уважно прочитати текст документа.

З огляду на відсутність доступу закордонних дипломатичних установ України до Єдиного реєстру довіреностей, до кожної посвідченої довіреності консул засвідчує підпис довірителя на спеціальній ЗАЯВІ про реєстрацію такої довіреності в Єдиному реєстрі.

НЕОБХІДНІСТЬ оформлення «Заяви про внесення Вашої довіреності до «Єдиного реєстру довіреностей України» ВИЗНАЧАЄ НЕ КОНСУЛ, а ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ, ЯКИЙ ЗВЕРНУВСЯ за вчиненням нотаріальної дії та підписує довіреність.

 Така заява, як правило, завжди вимагається нотаріусами в Україні:

- при укладенні від Вашого імені угод щодо розпорядження, відчуження, продажу, дарування, обміну належної Вам квартири (частки квартири), земельної ділянки, гаража, автомобілів  тощо;

- при оформленні – за довіреністю – Ваших спадкових прав після смерті певної особи (батька матері, інших родичів) та отримання Свідоцтва про право на спадщину, яке за довіреністю оформлюватиметься на Ваше ім’я;

- при оформленні «банківських довіреностей» тобто довіреностей щодо розпорядження (відкриття, закриття, користування) належними Вам рахунками у банках, зняття коштів (грошей) з належних вам рахунків у банках; щодо представлення Ваших інтересів у Фонді гарантування вкладів.

Вартість засвідчення вірності вашого підпису на заяві становить 680 тайських бат

 • Квитанція на сплату консульського збору видається після перевірки документів
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux