В Україні відбулася Перша міжнародна бізнес-конференція «ABC: Ukraine&Partners»
Опубліковано 21 червня 2013 року о 12:01

13-14 червня ц.р. у м. Київ відбулася Перша Міжнародна бізнес-конференція «ABC: Ukraine & Partners». 

В заході взяли участь Прем’єр-міністр України М.Азаров та члени Уряду України, керівники урядів, міністри держав – партнерів України, топ-менеджери провідних українських і закордонних інвестиційних, фінансово-банківських та бізнес-структур, керівники торговельно-промислових палат та асоціацій, іноземних дипломатичних представництв, акредитованих в Україні, науковці та економічні експерти. Загалом, участь у Конференції взяло понад 3 тис. учасників з 62 країн світу.

Проведення Конференції сприяло подальшому розширенню контактів українських ділових кіл з іноземними партнерами, активізації діалогу у форматі «влада-бізнес» та стимулюванню залучення іноземних інвестицій у пріоритетні галузі вітчизняної економіки.

Активну участь у підготовці та проведенні Конференції взяли представники провідних американських компаній та бізнес-об’єднань, зокрема члени Американсько-Української ділової ради та Американської торговельної палати в Україні. Крім того, Президенти цих провідних ділових об’єднань М.Вільямс та Х.Зукоскі виступили модераторами окремих панельних дискусій і «круглих столів», де було обговорено широке коло питань щодо забезпечення належних умов для ведення бізнесу в Україні, залучення інвестицій у провідні галузі вітчизняної економіки, у т.ч. агропромисловий сектор, IT-галузь, фармацевтичну сферу, а також підвищення конкурентоспроможності вітчизняної економіки.

За результатами Конференції підписано кілька важливих документів у сфері двосторонніх торговельно-економічних та інвестиційних відносин між Україною та США, а саме:

- Угоду про співробітництво у сфері розвитку науки і освіти в Україні між Кабінетом Міністрів України і компанією «Intel Ukraine»;

- Меморандум про співробітництво між Держінвестпроектом України та американською компанією «Innova Partners» (США) у рамках реалізації Національного проекту «Technopolis/Bionic Hill»;

- Партнерську угоду між Національним університетом біоресурсів і природокористування України та компанією «AMACO» (США) щодо трансферу сучасних технологій в агропромисловий комплекс.

Конференція вкотре засвідчила наявність значного інтересу з боку американських інвесторів та бізнесових кіл до українського ринку. Планується, що цей масштабний захід проводитиметься на щорічній основі та стане постійно діючою платформою для спільного діалогу між владою і бізнесом. 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux