«Ukraine in focus: history, tourism, art and culture»
Опубліковано 06 листопада 2018 року о 11:59

6 листопада 2018 року в приміщенні Бангкокського центру мистецтва та культури Посольством було проведено просвітницького роду захід «Ukraine in focus: history, tourism, art and culture» із залученням студентів провідних вищих навчальних закладів Таїланду.

В рамках заходу до уваги аудиторії було представлено комплексну презентацію присвячену основним віхам становлення української державності, сучасному українському мистецтву, туристичному потенціалу, а також науково-технічним здобуткам української держави.

Окрім цього, учасники «Ukraine in focus» дізналися про реформи, що проводяться Урядом для розвитку економіки та залучення іноземних інвестицій. Було підкреслено, що наявні політичні, науково-освіті та економічні здобутки були досягнуті в надскладній ситуації, в умовах гідридної війни Росії проти України.

Підготовка до заходу «Ukraine in focus» тривала декілька місяців, а його проведення стало можливим завдяки співпраці із Університетом Чулалонгкорна – найстарішим вищим навчальним закладом Таїланду. Переважна кількість тайських політиків, дипломатів, військових діячів, журналістів та громадських лідерів є випускниками саме цього навчального закладу.

Завдяки високому суспільному статусу даного навчального закладу Посольству вдалося провести захід у приміщенні Бангкокського центру мистецтва та культури, де станом на сьогодні проходить перший в історії країни Бангкокський бієнале, який уже зібрав сотні тисяч відвідувачів. 

Відтак, учасниками заходу були представники урядових та ділових кіл Таїланду, студенти Університету Таммасат, заснованого у 1934 році вищого навчального закладу для підготовки юристів та політологів до роботи на державній службі, а також туристичні оператори та журналісти.

Наявність відповідної професійної підготовки в більшості представників аудиторії дозволила провести плідну сесію запитань та відповідей, яка стосувалася передусім політичної та соціально-економічної ситуації в Україні.  За результатами заходу було отримано чимало прохань від академічних кіл Таїланду про продовження розпочатої Посольством практики проведення комплексних презентацій України.

Про наявність зацікавленості у проведеній Посольством події говорить  і той факт, що матеріал про захід був опублікований у таких провідних місцевих виданнях, як «Bangkok post» та «The Nation».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux