Виставка картин сучасного українського мистецтва в м.Бангкок
Опубліковано 01 листопада 2018 року о 10:34

З метою утвердження позитивного іміджу України, а також поширення інформації про її культурний та туристичний потенціал у Королівстві Таїланд Посольство на регулярній основі проводить відповідні широкомасштабні заходи. 

Одним із таких заходів, організованих Посольством, стала виставка картин під назвою «IMAGINARIUM» сучасного українського художника Олега Шупляка. Захід проходив у приміщенні Бангкокського центру мистецтва та культури (далі Центр) у період 2 – 28 жовтня 2018 року та користувався підвищеною увагою серед тайського населення та гостей міста.

До уваги відвідувачів Центру було представлено близько 70 картин художника із серії «Двовзори» (авторська назва картин-ілюзій з подвійним змістом).

О.Шупляк є заслуженим художником України, членом Національної спілки художників України, а також автором офіційного логотипу до 200-річчя народження Т. Шевченка. Окрім цього, художник нагороджений відзнакою Президента України, а саме ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

Відкриття виставки відбулося 2 жовтня 2018 року за участі самого митця та великої кількості представників урядових та ділових кіл Таїланду, дипломатичного корпусу, журналістів, членів української спільноти.

Вдалим вибором Посольства було організувати виставку саме у приміщенні Бангкокського центру мистецтва та культури. Центр знаходиться у центральній частині міста Бангкок поряд із провідними ВНЗ, торговими та діловими центрами «luxury» класу. Щороку Центр відвідує близько 2 млн. людей. Щоб забезпечити можливість проведення заходу саме в Бангкокського центрі мистецтва та культури Посольство звернулося до керівництва Центру з проханням зарезервувати виставкову площу під іміджевий захід за рік до проведення самого заходу.

За попереднім задумом експозиція картин мала тривати 2 тижні, однак через підвищену увагу відвідувачів керівництво Центру запропонувало продовжити роботу виставки ще на два тижні на безоплатній основі. Про зацікавленість роботами художника говорить і те, що матеріал про експозицію був опублікований у провідному англомовному тайському виданні «Бангкок пост». Загалом за період роботи виставки її відвідало більше 330 тисяч людей.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux