Посол України в Королівстві Таїланд провів зустріч з Міністром торгівлі Таїланду Апіраді Тантрапорн.
Опубліковано 27 жовтня 2017 року о 15:17

12 жовтня 2017 року Посол України в Королівстві Таїланд провів зустріч з Міністром торгівлі Таїланду Апіраді Тантрапорн.

Торговельно-економічні відносини між Україною та Королівством Таїланд демонструють динамічний розвиток. У 2016 році обсяг двосторонньої торгівлі склав понад 600 млн. дол. США при збереженні позитивного сальдо торговельного балансу на користь України у понад 255 млн. дол. США. Відтак Таїланд став найбільшим  торговельним партнером України у регіоні Південно-Східної Азії. У червні 2017 року у ході офіційного візиту до Королівства Міністра закордонних справ України П.А.Клімкіна між двома державами було укладено Торговельну Угоду.

  

Під час зустрічі сторони обговорили шляхи подальшої активізації двосторонньої торгівлі, інвестицій, налагодження контактів між діловими колами обох країн. Серед іншого обговорювалась можливість здійснення Апіраді Тантрапорн візиту в Україну у 2018 році.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux