Під час зустрічі сторони висловили задоволення високими темпами зростання товарообігу між обома країнами, завдяки яким Таїланд посів перше місце серед торговельних партнерів України в Південно-Східній Азії.
Враховуючи, що основну частку українського експорту до Королівства сьогодні становить продукція агропромислового комплексу Посол інформував керівництво ТПП Таїланду також про високий промисловий та науково-технічний потенціал України та перспективність налагодження співпраці у сферах транспортної інфраструктури, аерокосмічній, літакобудуванні, енергетиці, IT тощо.
У контексті обговорення інвестиційної співпраці між обома країнами Посол поінформував про створення Урядом України у жовтні ц.р. Офісу із залучення та підтримки інвестицій, який надаватиме сприяння в реалізації іноземних інвестиційних проектів, а також передав на розгляд тайського бізнесу перелік близько 300 об‘єктів, підготовлених до приватизації Урядом України у 2016-2017 роках.
Було домовлено, що одним з перспективних шляхів налагодження контактів та взаємовигідної співпраці між представниками бізнесу могла б стати організація у 2017 році українсько-тайського бізнес-форуму на базі ТПП Таїланду.