Зустріч Посла А.П.Бешти з Першим Віце-президентом Національних законодавчих зборів Королівства Таїланд
Опубліковано 17 березня 2016 року о 11:47

16 березня Посол Андрій Бешта зустрівся з Першим Віце-президентом Національних законодавчих зборів Королівства Таїланд Сурачаєм Лієнгбунлерчаєм. 

Обмінялися думками про потенціал та перспективи розвитку українсько-тайських відносин. Окрему увагу у ході зустрічі приділили необхідності активізації міжпарламентського співробітництва між обома країнами та формування в законодавчому органі Королівства депутатської групи з міжпарламентських зв”язків з Україною.
Посол Андрій Бешта передав Першому Віце-президенту Національних законодавчих зборів Королівства Таїланд листа-звернення Голови Верховної Ради України В.Гройсмана до Голів парламентів держав-членів ООН щодо сприяння якнайшвидшому звільненню незаконно ув’язненої на території РФ Надії Савченко.
 
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux