Щодо новацій у візовому режимі Таїланду
Опубліковано 09 липня 2014 року о 14:05

До уваги громадян України, які мають намір відвідати Таїланд!

З 12 серпня 2014 року компетентними органами Таїланду буде запроваджено жорсткіший контроль щодо законності перебування іноземних громадян на території цієї країни.

Насамперед, реалізовані Імміграційним Бюро Таїланду новації спрямовані на ліквідацію зловживань з боку іноземців  стосовно т.зв. “Re-Entry” та “Visa-Run”, що призводило до ухиляння нерезидентами від сплати податків та існування в країні ринку нелегальної праці, передусім, що стосується сфери туробслуговування.

Загальний термін перебування нерезидентів, зокрема щодо країн, які уклали з Таїландом двосторонні угоди про звільнення від візових формальностей, відтепер не перевищуватиме 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду.

При спробі іноземців повторно в’їхати до Таїланду, оформлення будь-якої довготермінової візи (щодо працевлаштування, навчання тощо) має відбуватися в тайських дипломатичних установах за кордоном.

Також запроваджуються т.зв. “чорні списки” для туристів, що порушують встановлені місцевим законодавством терміни перебування.

У разі, якщо іноземець протермінує більше 90 днів - інформацію щодо нього при виїзді з країни буде внесено до цих списків, а також йому буде встановлено відповідний термін заборони на повторний в’їзд до Таїланду: більше 90 днів - заборона на один рік; протермінування більше 1 року – заборона на повторний в’їзд до Таїланду впродовж наступних трьох років; більше 3 років – заборона на термін до п’яти років; більше 5 років - до десяти років; протермінування більше 10 років - довічна заборона на повернення до Таїланду.

У разі, якщо іноземець опинився в країні нелегально: протермінування перебування менш ніж 1 рік - заборона повторного в’їзду до Таїланду протягом п’яти наступних років; більше 1 року - заборона в’їзду до країни протягом наступних десяти років.

Поряд з цим, запроваджується порядок стосовно лімітування вартості особистих речей для авіапасажирів при в’їзді до країни.

Відтак, загальна вартість сувенірів, подарунків та брендових товарів (одяг, взуття, шкарпетки, сумки некомерційного характеру), які були придбані перед прильотом до Таїланду за кордоном або в магазинах мережі Duty-free, не повинна буде перевищувати 10 тисяч тайських бат (близько 315 доларів США).

У разі встановлення тайською митною службою факту перевищення вказаної вартості, пасажиру доведеться сплатити відповідне мито.

За відсутності відповідного декларування, порушників очікуватиме 4-ри кратний штраф від вартості виявленого митниками.

За повідомленням тайських компетентних служб, придбані пасажирами подарунки для інших осіб, колекційні предмети, а також пусті коробки від годинників та різноманітні брендові обгортки не вважатимуться особистими речами, але також вимагатимуть декларування, у разі наявності, перед проходженням митного контролю.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux