25 травня 2014 р. - Позачергові вибори Президента України
Опубліковано 21 травня 2014 року о 07:58

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ!

 25 лютого 2014 р. розпочато виборчий процес з позачергових виборів Президента України, які мають відбутися 25 травня 2014 року.

Організація підготовки та проведення виборів регламентується положеннями Закону України “Про вибори Президента України” від 05.03.1999 №474-ХІV (із змінами) (далі – Закон).

Текст Закону розміщено на веб-сторінці Верховної Ради України за адресою:http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/474-14.

Календарний план основних організаційних заходів з підготовки проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року розміщено на веб-сторінці Центральної виборчої комісії за адресою www.cvk.gov.ua.

Частиною дев’ятою статті 36-1 Закону України «Про вибори Президента України» (із змінами) (далі – Закон) чітко визначено, що у день голосування до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців.

У зв’язку з необхідністю забезпечення реалізації громадянами України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном, виборчих прав НАГОЛОШУЄМО НА ТАКОМУ.

Законодавством України забезпечено у повній мірі можливість участі у виборчому процесі всім громадянам України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном.

Згідно зі статтями 27, 28 Закону України «Про Державний реєстр виборців» для підготовки та проведення голосування на виборах Президента України, народних депутатів України, всеукраїнському референдумі орган ведення Реєстру в МЗС України складає на основі відомостей Реєстру списки виборців для кожної закордонної виборчої дільниці. При цьому до списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються виборці, виборча адреса яких відповідно до відомостей Реєстру відноситься до цієї виборчої дільниці.

До списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються виборці не у зв’язку з їх перебуванням на консульському обліку, а за їх виборчою адресою, яка відповідно до відомостей Реєстру відноситься до цієї виборчої дільниці.

Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці громадянин України за кордоном може у будь який зручний для себе час (у тому числі й під час виборчого процесу):

•   особисто подати до закордонної дипломатичної установи України заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо його вже включено до Державного реєстру виборців).

Відповідну інформацію, включаючи форми заяв, розміщено на веб-сайті МЗС України у розділі „Консульські питання. Голосування громадян України за кордоном. До уваги громадян України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном” за адресою: http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/golsua;

•   звернутися особисто або надіслати документи поштою до відповідної закордонної дипломатичної установи України для постановки на консульський облік (ДО 10 ТРАВНЯ ЦЬОГО РОКУ ВИКЛЮЧНО).

 • безпосередньо під час виборчого процесу особисто подати до дільничної виборчої комісії відповідної закордонної виборчої дільниці заяву щодо неправильностей у попередньому списку виборців НЕ ПІЗНІШ ЯК ЗА П’ЯТЬ ДНІВ (ЗА КИЇВСЬКИМ ЧАСОМ) ДО ДНЯ ВИБОРІВ – ДО 19 ТРАВНЯ ВКЛЮЧНО (частина шоста статті 36-1 Закону).

Повідомляємо, що для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця». У «Особистому кабінеті виборця» громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

Враховуючи викладене, Посольство звертається до громадян України, які перебувають в Таїланді, з проханням про життя вичерпних заходів щодо участі у вказаному голосуванні.

Відповідно до Постанови Центральної виборчої комісії України № 67 від 12.04.2012 „Про утворення закордонних виборчих дільниць на постійній основі, при ПУ в Королівстві Таїланд створено виборчу дільницю №900093, яка знаходиться за адресою: 87 Ол Сізонс Плейс, СРС Тауер, 33-й поверх, вул. Вайрлес, Лумпіні, Патумван, Бангкок, 10330, Таїланд, до меж якої віднесено Королівство Таїланд, Союз Мянму, а також Лаоську народно-демократичну Республіку.

Черговий Посольства перебуває на постійному контакті:

тел: +02 685 32 16,

тел/факс +02 685 32 17,

моб. +089 200 39 00,

E-mail: [email protected]

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux