#КонсулДопомагає_Таїланд
Опубліковано 09 лютого 2023 року о 02:10
(Допис від 27.01.2022) Щодо визнання українського посвідчення водія в Королівстві Таїланд та про заміну українського посвідчення водія на тайське, міжнародне посвідчення водія. 🚙🇺🇦🇹🇭 Аудіовізуальний матеріал до перегляду - https://www.facebook.com/100000605366670/videos/583645796475851/
1️⃣ Королівство Таїланд є підписантом Віденської конвенції про дорожній рух від 08.11.1968. Уряд Королівства Таїланд погодив ратифікацію цього документу 07.04.2020. Королівство Таїланд ратифікувало Віденську конвенцію про дорожній рух 1 травня 2020 року. Договір набув чинності для Королівства Таїланд 1 травня 2021 року.
2️⃣ Відповідно до частини 2 (А) статті 41 Віденської Конвенції про дорожній рух “договірні сторони визнають національні посвідчення водія, які відповідають умовам додатку 6 до Конвенції“.
3️⃣ Пред’явники посвідчення водія виданого за законодавством України мають право отримати посвідчення водія за законодавством Королівства Таїланд та міжнародне посвідчення водія без складання теоретичних та практичних іспитів, без додаткового засвідчення посвідчення водія у Посольстві, надавши до територіального підрозділу Департаменту наземного транспорту Королівства Таїланд наступні документи:
1) Паспорт громадянина України для виїзду за кордон з чинною візою в Королівстві Таїланд та копією документа;
2) Оригінал документа про місце проживання в Таїланді, який видається у міграційній службі Королівства Таїланд, або афідевіт про місце проживання виданий Посольством;
3) Довідка про стан здоров`я (видана не пізніше одного місяця до початку процедури оформлення посвідчення водія);
Зважаючи на відсутність необхідності складати теоретичні та практичні іспити заявники повинні прослухати одногодинну лекцію про безпеку дорожнього руху та пройти огляд офтальмолога.
4️⃣ Питання/Скарги які передаватиму Департаменту наземного транспорту Таїланду надсилайте на електронну скриньку: [email protected]

______

(Допис від 30.12.2022) Щодо відкриття додаткових слотів, графіку роботи ЗДУ, скасування запису та інше.

Аудіовізуальний матеріал до перегляду - https://fb.watch/hKefZY-lLb/

🇺🇦 Шановні Українці в Королівстві Таїланд, Королівстві Камбоджа та Республіці Союзу М’янма !
1️⃣ У зв’язку з чисельними запитаннями повторно інформуємо, що консульський прийом продовжується за звичайним графіком у всі будні дні січня без виключення.
Запис на консульський прийом здійснюється через сервіс «електронна черга МЗС» за посиланням http://online.mfa.gov.ua
2️⃣ Відкрито додаткові слоти для всіх типів консульських дій. Відкриття нових слотів здійснюватиметься один раз на тиждень на наступний тиждень.
3️⃣ Зважаючи на виявлені випадки ігнорування заявниками їх запису на консульський прийом, зміну планів, або неможливість прибути на консульський прийом у визначений день наполегливо просимо СКАСОВУВАТИ ЗАПИС У РАЗІ ВІДМОВИ ВІД ОТРИМАННЯ КОНСУЛЬСЬКОЇ ПОСЛУГИ. Вчасне скасування запису дає можливість іншому громадянину записатися на консульський прийом та отримати необхідну послугу.
4️⃣ Важливо❗️ Оформлення посвідчення особи на повернення в Україну та продовження терміну дії закордонних паспортів; внесення до них інформації про дітей ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПОЗА ЧЕРГОЮ (https://visitukraine.today/.../yak-prodovziti-diyu...). (не стосується оформлення нового ПГУВК)
У разі надзвичайних ситуацій пов’язаних з вашими документами просимо надсилати листи на електронну скриньку [email protected] 
Бажаємо доброго здоров’я !

___________________________________

(Допис від 27.12.22 Щодо оформлення листів для продовження перебування в Таїланді.

Аудіовізуальний матеріал до перегляду - https://www.facebook.com/100000605366670/videos/585129356782552/

1️⃣ Листи за запитами громадян України станом на 27 грудня 12:00 оформлені та надіслані на хаби. (Прохання публікувати списки осіб кому надсилаються листи не може бути законно реалізовано, адже ПІБ, електронна скринька є персональною інформацією. Додатково, перебування у певному списку на хаб прямо вказуватиме на місцезнаходження певної особи або групи людей.)
❗️Усі заявники отримуватимуть 3 електронні листи з Посольства: перший - скан-копія оформленого листа; другий - повідомлення про успішне відправлення на хаб; третій - повідомлення про прибуття листа на хаб. 
2️⃣ Прошу ретельно перевіряти дані які ви вносите до онлайн форми. Особливо ретельно перевіряйте імена та електронні скриньки‼️; Неправильно введена електронна скринька - неотримання вами скан-копії листа.
3️⃣ За запитом громадян України опрацьовується відкриття нового хабу - Ко Панган; Проведено першу онлайн зустріч.

_________


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux