Посольство України в Королівстві Таїланд

Київ 12:17

Торговельно-економічне співробітництво між Україною та ЛНДР

Українсько-лаоським торговельним відносинам притаманний спорадичний характер співробітництва, а тому товарообіг між двома країнами не відзначається  великим об’ємом.

За даними Державної служби статистики України, у 2017 році товарообіг товарами (без урахування тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополя) становив 1,035 млн. дол. США. Торгівля послугами у 2017 р. не здійснювалася. Торгове сальдо було негативним та становило 0,686 млн. дол. США.

3-5 травня 2017 року Посол України в Королівстві Таїланд та в Лаоській Народно-Демократичній Республіці за сумісництвом здійснив візит до Лаосу з метою вручення вірчих грамот Президенту ЛНДР Б.Ворачіту.

Під час візиту відбулася бесіда з Президентом країни Б.Ворачітом, а також окремі зустріч із заступником Міністра закордонних страв ЛНДР С.Хоунгбоунгнуангом, Директором Департаменту Європи та Америки МЗС ЛНДР К.Фалівонгом, заступником  Директора Департаменту протоколу МЗС ЛНДР  В.Бупха та з Міністром промисловості та торгівлі ЛНДР Х.Полсеною.

На пропозицію української сторонами домовлено опрацювати низку першочергових кроків, які сприятимуть закладенню фундаменту подальшого співробітництва, передусім у економічній сфері.