Посольство України в Королівстві Таїланд

Київ 14:00

Скасування туристичних віз для в’їзду до Таїланду

22 березня, 11:38

14 квітня 2019 року набуває чинності рішення тайського уряду про скасування віз для громадян України, що прибувають до Королівства Таїланд з туристичною метою на термін до 30 діб. З цього дня громадяни України матимуть право в’їжджати та перебувати на території Королівства без візи 30 днів з дати кожного в’їзду, при цьому можливим є продовження терміну перебування в Таїланді одноразово на 30-ти денний період, звернувшись до тайської міграційної служби. Отримані раніше туристичні візи залишатимуться дійсними до завершення терміну їх дії.

Безвізове перебування в Таїланді протягом 30 днів дозволено лише з туристичною метою, відтак приїзд до цієї країни з іншою метою, окрім туристичної, або на більш тривалий термін передбачає необхідність завчасного оформлення відповідного типу візи в тайських консульських установах за кордоном, у тому числі в Почесному консульстві Королівства Таїланд в Києві.

Під час проходження контролю на пунктах пропуску необхідно бути готовим, на вимогу уповноваженої особи, пред’явити паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дійсний впродовж не менше шести місяців від запланованої дати в’їзду до Таїланду, зворотній квиток, підтвердження наявності фінансового забезпечення, бронювання готелю.

За порушення міграційних правил Таїланду стягується штраф у розмірі 500 тайських бат (орієнтовно 16 дол.США) за кожен день після завершення строку дії дозволу на перебування, але не більше 20 000 бат (орієнтовно 640 дол.США). Особі, яка прибуває на територію Таїланду без візи з туристичною метою поїздки більше трьох разів поспіль через короткі проміжки часу, може бути відмовлено у перетині тайського кордону.

Привертаємо Вашу увагу до того, що рішення про допуск іноземця (громадянина України) на територію Королівства приймається у кожному випадку окремо уповноваженою особою тайської міграційної служби, Посольство не може впливати на рішення компетентних органів іноземної держави.

 

Останні новини

Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Бешта провів зустріч з директором Департаменту корекції Міністерства юстиції Таїланду | 17 травня, 09:05

13 травня 2019 року відбулася зустріч Посла України в Королівстві Таїланд із директором Департаменту корекції при Міністерстві юстиції Таїланду Нарасом Савестананом.

Для врахування українцям, які мають родинні зв’язки з громадянами Таїланду! | 03 травня, 12:51

Міністерство внутрішніх справ Королівства Таїланд запроваджує сервіс оформлення на запити тайських громадян деяких офіційних документів, у першу чергу стосовно реєстрації актів цивільного стану, англійською мовою (оминаючи тайську).

Посол Андрій Бешта виступив з лекцією в Інституті міжнародних відносин при МЗС Таїланду. | 16 березня, 17:16

13 березня 2019 року Посол Андрій Бешта виступив з лекцією на тему «Україна: перетворюючи виклики на можливості. Двосторонні відносини між Україною та Таїландом» в Інституті міжнародних відносин при МЗС Таїланду.

21 лютого 2019 року Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Бешта здійснив візит ввічливості до новопризначеного Головнокомандувача Королівської тайської армії, генерала Апірата Консомпонга. | 21 лютого, 10:28

В рамках зустрічі сторони обговорили перспективи подальшого зміцнення українсько-тайського співробітництва у військовій та військово-технічній сферах.

Урядова гаряча лінія 1545 | 01 лютого, 05:58

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.