Посольство України в Королівстві Таїланд

Київ 08:29

Скасування туристичних віз для в’їзду до Таїланду

22 березня, 11:38

14 квітня 2019 року набуває чинності рішення тайського уряду про скасування віз для громадян України, що прибувають до Королівства Таїланд з туристичною метою на термін до 30 діб. З цього дня громадяни України матимуть право в’їжджати та перебувати на території Королівства без візи 30 днів з дати кожного в’їзду, при цьому можливим є продовження терміну перебування в Таїланді одноразово на 30-ти денний період, звернувшись до тайської міграційної служби. Отримані раніше туристичні візи залишатимуться дійсними до завершення терміну їх дії.

Безвізове перебування в Таїланді протягом 30 днів дозволено лише з туристичною метою, відтак приїзд до цієї країни з іншою метою, окрім туристичної, або на більш тривалий термін передбачає необхідність завчасного оформлення відповідного типу візи в тайських консульських установах за кордоном, у тому числі в Почесному консульстві Королівства Таїланд в Києві.

Під час проходження контролю на пунктах пропуску необхідно бути готовим, на вимогу уповноваженої особи, пред’явити паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дійсний впродовж не менше шести місяців від запланованої дати в’їзду до Таїланду, зворотній квиток, підтвердження наявності фінансового забезпечення, бронювання готелю.

За порушення міграційних правил Таїланду стягується штраф у розмірі 500 тайських бат (орієнтовно 16 дол.США) за кожен день після завершення строку дії дозволу на перебування, але не більше 20 000 бат (орієнтовно 640 дол.США). Особі, яка прибуває на територію Таїланду без візи з туристичною метою поїздки більше трьох разів поспіль через короткі проміжки часу, може бути відмовлено у перетині тайського кордону.

Привертаємо Вашу увагу до того, що рішення про допуск іноземця (громадянина України) на територію Королівства приймається у кожному випадку окремо уповноваженою особою тайської міграційної служби, Посольство не може впливати на рішення компетентних органів іноземної держави.

 

Останні новини

УВАГА! ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! | 16 серпня, 11:54

Звертаємо Вашу увагу, що з 19 по 21 серпня другий секретар з консульських питань О.С.Лисак буде перебувати у службовому відрядженні в Лаоській Народно-Демократичній Республіці.

Рекомендації громадянам України! | 15 серпня, 11:45

Шановні громадяни України, Додатково привертаємо Вашу увагу до подальшого ускладнення епідеміологічної ситуації, у тому числі в міських районах Таїланду, через суттєве зростання  випадків захворювань на лихоманку денге, що передається через укуси комарів. За даними тайських органів охорони здоров’я, у поточному році вже мали місце понад 50 000 випадків захворювання на лихоманку денге, 64 з яких були летальними.

Договір між Україною та Королівством Таїланд про взаємну правову допомогу у кримінальних справах набуває чинності 9 серпня 2019 року | 15 липня, 08:08

10 липня 2019 року відбувся обмін ратифікаційними грамотами до Договору між Україною та Королівством Таїланд про взаємну правову допомогу у кримінальних справах, який був підписаний 5 червня 2017 року у Бангкоку.

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв Директора Департаменту у європейських справах МЗС Королівства Таїланд Сасівата Вонгсінсавата | 08 липня, 08:27

5 липня 2019 року Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв Директора Департаменту у європейських справах МЗС Королівства Таїланд Сасівата Вонгсінсавата, який прибув на чолі делегації зовнішньополітичного відомства Таїланду для проведення чергового раунду двосторонніх консультацій. 

14 червня 2019 року розпочинає роботу візовий центр України в місті Бангкок | 12 червня, 12:40

14 червня 2019 року розпочинає роботу візовий центр України в місті Бангкок, функціонування якого забезпечуватиметься компанією "VF Worldwide Holding Ltd".