Посольство України в Королівстві Таїланд

Київ 14:36

Посол Андрій Бешта виступив з лекцією в Інституті міжнародних відносин при МЗС Таїланду.

16 березня, 17:16

13 березня 2019 року Посол Андрій Бешта виступив з лекцією на тему «Україна: перетворюючи виклики на можливості. Двосторонні відносини між Україною та Таїландом» в Інституті міжнародних відносин при МЗС Таїланду.

Презентація була зроблена для групи з 30 найкращих студентів університетів з південних провінцій Таїланду, які проходять короткотермінове навчання на базі Інституту міжнародних відносин.

Посол інформував про триваючу агресію Росії проти України, яка розпочалась 5 років тому з тимчасової окупації Криму, а також про прогрес в реалізації системних реформ в Україні та інтеграції та ЄС та НАТО.

Аудиторію ознайомлено з основними віхами за 27 років дипломатичних відносин, а також основні пріоритети в напрямку зміцнення політичного діалогу, торговельно-економічного співробітництва, міжлюдських контактів. Привернуто увагу до того, що ще у 1906 році українка Катерина Десницька одружилася з Його Королівською Високістю принцом Чакрабоном Пуванатом, сином Короля Чулалонгкорна, таким чином ставши першою іноземкою, яка одружилася на синові короля Таїланду.

Останні новини

Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Бешта провів зустріч з директором Департаменту корекції Міністерства юстиції Таїланду | 17 травня, 09:05

13 травня 2019 року відбулася зустріч Посла України в Королівстві Таїланд із директором Департаменту корекції при Міністерстві юстиції Таїланду Нарасом Савестананом.

Для врахування українцям, які мають родинні зв’язки з громадянами Таїланду! | 03 травня, 12:51

Міністерство внутрішніх справ Королівства Таїланд запроваджує сервіс оформлення на запити тайських громадян деяких офіційних документів, у першу чергу стосовно реєстрації актів цивільного стану, англійською мовою (оминаючи тайську).

Скасування туристичних віз для в’їзду до Таїланду | 22 березня, 11:38

14 квітня 2019 року набуває чинності рішення тайського уряду про скасування віз для громадян України, що прибувають до Королівства Таїланд з туристичною метою на термін до 30 діб. З цього дня громадяни України матимуть право в’їжджати та перебувати на території Королівства без візи 30 днів з дати кожного в’їзду, при цьому можливим є продовження терміну перебування в Таїланді одноразово на 30-ти денний період, звернувшись до тайської міграційної служби. Отримані раніше туристичні візи залишатимуться дійсними до завершення терміну їх дії.

21 лютого 2019 року Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Бешта здійснив візит ввічливості до новопризначеного Головнокомандувача Королівської тайської армії, генерала Апірата Консомпонга. | 21 лютого, 10:28

В рамках зустрічі сторони обговорили перспективи подальшого зміцнення українсько-тайського співробітництва у військовій та військово-технічній сферах.

Урядова гаряча лінія 1545 | 01 лютого, 05:58

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.