Посольство України в Королівстві Таїланд

Київ 09:04

Посол Андрій Бешта виступив з лекцією в Інституті міжнародних відносин при МЗС Таїланду.

16 березня, 17:16

13 березня 2019 року Посол Андрій Бешта виступив з лекцією на тему «Україна: перетворюючи виклики на можливості. Двосторонні відносини між Україною та Таїландом» в Інституті міжнародних відносин при МЗС Таїланду.

Презентація була зроблена для групи з 30 найкращих студентів університетів з південних провінцій Таїланду, які проходять короткотермінове навчання на базі Інституту міжнародних відносин.

Посол інформував про триваючу агресію Росії проти України, яка розпочалась 5 років тому з тимчасової окупації Криму, а також про прогрес в реалізації системних реформ в Україні та інтеграції та ЄС та НАТО.

Аудиторію ознайомлено з основними віхами за 27 років дипломатичних відносин, а також основні пріоритети в напрямку зміцнення політичного діалогу, торговельно-економічного співробітництва, міжлюдських контактів. Привернуто увагу до того, що ще у 1906 році українка Катерина Десницька одружилася з Його Королівською Високістю принцом Чакрабоном Пуванатом, сином Короля Чулалонгкорна, таким чином ставши першою іноземкою, яка одружилася на синові короля Таїланду.

Останні новини

УВАГА! ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! | 16 серпня, 11:54

Звертаємо Вашу увагу, що з 19 по 21 серпня другий секретар з консульських питань О.С.Лисак буде перебувати у службовому відрядженні в Лаоській Народно-Демократичній Республіці.

Рекомендації громадянам України! | 15 серпня, 11:45

Шановні громадяни України, Додатково привертаємо Вашу увагу до подальшого ускладнення епідеміологічної ситуації, у тому числі в міських районах Таїланду, через суттєве зростання  випадків захворювань на лихоманку денге, що передається через укуси комарів. За даними тайських органів охорони здоров’я, у поточному році вже мали місце понад 50 000 випадків захворювання на лихоманку денге, 64 з яких були летальними.

Договір між Україною та Королівством Таїланд про взаємну правову допомогу у кримінальних справах набуває чинності 9 серпня 2019 року | 15 липня, 08:08

10 липня 2019 року відбувся обмін ратифікаційними грамотами до Договору між Україною та Королівством Таїланд про взаємну правову допомогу у кримінальних справах, який був підписаний 5 червня 2017 року у Бангкоку.

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв Директора Департаменту у європейських справах МЗС Королівства Таїланд Сасівата Вонгсінсавата | 08 липня, 08:27

5 липня 2019 року Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв Директора Департаменту у європейських справах МЗС Королівства Таїланд Сасівата Вонгсінсавата, який прибув на чолі делегації зовнішньополітичного відомства Таїланду для проведення чергового раунду двосторонніх консультацій. 

14 червня 2019 року розпочинає роботу візовий центр України в місті Бангкок | 12 червня, 12:40

14 червня 2019 року розпочинає роботу візовий центр України в місті Бангкок, функціонування якого забезпечуватиметься компанією "VF Worldwide Holding Ltd".