Посольство України в Королівстві Таїланд

Київ 14:32

Директор Дипломатичної академії України, Посол Сергій Корсунський здійснив робочий візит до Таїланду.

24 січня, 03:23

22 січня 2019 року за ініціативи Посольства України в Королівстві Таїланд Директор Дипломатичної академії України, Посол С.Корсунський здійснив робочий візит до м.Бангкок.

Насичена програма перебування Посла С.Корсунського в Таїланді була спрямована як на розбудову співробітництва між академічними колами двох держав, так і сприяла розвитку українсько-тайських відносин в цілому.

Під час візиту Директор Дипломатичної академії провів зустріч із Деканом та Директором Інституту міжнародних відносин імені принца Девавонг Варопакарна при МЗС Таїланду та підписав відповідний Меморандум про співробітництво. Положення документа передбачають співпрацю у проведенні навчальних тренінгів, обміну досвідом та кращими практиками в підготовці дипломатів, спікерами, науковими матеріалами, організацію спільних заходів в Україні та Таїланді тощо.

Директор Дипломатичної академії України провів презентацію на тему "Security Challenges In Withstanding Hybrid War", присвячену досвіду нашої країни та дипломатичної служби у протидії гібридній війні Росії проти України. Учасниками заходу стали дипломати, військовослужбовці та працівники сектору національної безпеки Таїланду.

Окрім цього, відбулася зустріч Посла С.Корсунського із Директором Департаменту Європи МЗС Таїланду Сасіват Вонгсінсаватом, під час якої українська сторона поінформувала про ситуацію навколо протидії російській агресії, відбувся обмін думками про актуальні питання на міжнародному порядку денному, а також  обговорено можливості подальшої співпраці обох країн на базі Дипломатичної академії України та Інституту міжнародних відносин при МЗС Таїланду. 

Останні новини

Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Бешта провів зустріч з директором Департаменту корекції Міністерства юстиції Таїланду | 17 травня, 09:05

13 травня 2019 року відбулася зустріч Посла України в Королівстві Таїланд із директором Департаменту корекції при Міністерстві юстиції Таїланду Нарасом Савестананом.

Для врахування українцям, які мають родинні зв’язки з громадянами Таїланду! | 03 травня, 12:51

Міністерство внутрішніх справ Королівства Таїланд запроваджує сервіс оформлення на запити тайських громадян деяких офіційних документів, у першу чергу стосовно реєстрації актів цивільного стану, англійською мовою (оминаючи тайську).

Скасування туристичних віз для в’їзду до Таїланду | 22 березня, 11:38

14 квітня 2019 року набуває чинності рішення тайського уряду про скасування віз для громадян України, що прибувають до Королівства Таїланд з туристичною метою на термін до 30 діб. З цього дня громадяни України матимуть право в’їжджати та перебувати на території Королівства без візи 30 днів з дати кожного в’їзду, при цьому можливим є продовження терміну перебування в Таїланді одноразово на 30-ти денний період, звернувшись до тайської міграційної служби. Отримані раніше туристичні візи залишатимуться дійсними до завершення терміну їх дії.

Посол Андрій Бешта виступив з лекцією в Інституті міжнародних відносин при МЗС Таїланду. | 16 березня, 17:16

13 березня 2019 року Посол Андрій Бешта виступив з лекцією на тему «Україна: перетворюючи виклики на можливості. Двосторонні відносини між Україною та Таїландом» в Інституті міжнародних відносин при МЗС Таїланду.

21 лютого 2019 року Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Бешта здійснив візит ввічливості до новопризначеного Головнокомандувача Королівської тайської армії, генерала Апірата Консомпонга. | 21 лютого, 10:28

В рамках зустрічі сторони обговорили перспективи подальшого зміцнення українсько-тайського співробітництва у військовій та військово-технічній сферах.