Посольство України в Королівстві Таїланд

Київ 09:00

Директор Дипломатичної академії України, Посол Сергій Корсунський здійснив робочий візит до Таїланду.

24 січня, 03:23

22 січня 2019 року за ініціативи Посольства України в Королівстві Таїланд Директор Дипломатичної академії України, Посол С.Корсунський здійснив робочий візит до м.Бангкок.

Насичена програма перебування Посла С.Корсунського в Таїланді була спрямована як на розбудову співробітництва між академічними колами двох держав, так і сприяла розвитку українсько-тайських відносин в цілому.

Під час візиту Директор Дипломатичної академії провів зустріч із Деканом та Директором Інституту міжнародних відносин імені принца Девавонг Варопакарна при МЗС Таїланду та підписав відповідний Меморандум про співробітництво. Положення документа передбачають співпрацю у проведенні навчальних тренінгів, обміну досвідом та кращими практиками в підготовці дипломатів, спікерами, науковими матеріалами, організацію спільних заходів в Україні та Таїланді тощо.

Директор Дипломатичної академії України провів презентацію на тему "Security Challenges In Withstanding Hybrid War", присвячену досвіду нашої країни та дипломатичної служби у протидії гібридній війні Росії проти України. Учасниками заходу стали дипломати, військовослужбовці та працівники сектору національної безпеки Таїланду.

Окрім цього, відбулася зустріч Посла С.Корсунського із Директором Департаменту Європи МЗС Таїланду Сасіват Вонгсінсаватом, під час якої українська сторона поінформувала про ситуацію навколо протидії російській агресії, відбувся обмін думками про актуальні питання на міжнародному порядку денному, а також  обговорено можливості подальшої співпраці обох країн на базі Дипломатичної академії України та Інституту міжнародних відносин при МЗС Таїланду. 

Останні новини

УВАГА! ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! | 16 серпня, 11:54

Звертаємо Вашу увагу, що з 19 по 21 серпня другий секретар з консульських питань О.С.Лисак буде перебувати у службовому відрядженні в Лаоській Народно-Демократичній Республіці.

Рекомендації громадянам України! | 15 серпня, 11:45

Шановні громадяни України, Додатково привертаємо Вашу увагу до подальшого ускладнення епідеміологічної ситуації, у тому числі в міських районах Таїланду, через суттєве зростання  випадків захворювань на лихоманку денге, що передається через укуси комарів. За даними тайських органів охорони здоров’я, у поточному році вже мали місце понад 50 000 випадків захворювання на лихоманку денге, 64 з яких були летальними.

Договір між Україною та Королівством Таїланд про взаємну правову допомогу у кримінальних справах набуває чинності 9 серпня 2019 року | 15 липня, 08:08

10 липня 2019 року відбувся обмін ратифікаційними грамотами до Договору між Україною та Королівством Таїланд про взаємну правову допомогу у кримінальних справах, який був підписаний 5 червня 2017 року у Бангкоку.

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв Директора Департаменту у європейських справах МЗС Королівства Таїланд Сасівата Вонгсінсавата | 08 липня, 08:27

5 липня 2019 року Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв Директора Департаменту у європейських справах МЗС Королівства Таїланд Сасівата Вонгсінсавата, який прибув на чолі делегації зовнішньополітичного відомства Таїланду для проведення чергового раунду двосторонніх консультацій. 

14 червня 2019 року розпочинає роботу візовий центр України в місті Бангкок | 12 червня, 12:40

14 червня 2019 року розпочинає роботу візовий центр України в місті Бангкок, функціонування якого забезпечуватиметься компанією "VF Worldwide Holding Ltd".