Посольство України в Королівстві Таїланд

Київ 18:56

До уваги громадян України!

07 листопада, 09:14

Щодо тимчасового скасування консульського збору за оформлення тайської туристичної візи по прибуттю

Згідно з ухваленим Урядом Таїланду рішенням, громадяни України з 1 грудня 2018 по 31 січня 2019 року матимуть можливість отримати туристичну візу по прибуттю терміном на 15 діб без стягнення консульського збору, який на даний час складає 2000 тайських бат.

Останні новини

7 листопада 2018 року Посол України Андрій Бешта провів зустріч із Віце-президентом компанії «Charoen Pokphand Foods Public Company Limited» (CPF) Сомбатом Тіратракулчаї. | 08 листопада, 11:45

Під час зустрічі сторони обговорили шляхи співпраці, зокрема можливості залучення інвестицій CPF в Україну, передусім в аграрну сферу. У цьому зв’язку Посол ознайомив тайську сторону із перебігом реформ в Україні, зростанням економіки та сприятливими умовами для залучення інвестицій.

Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Бешта зустрівся із Директором інститут міжнародних відносин МЗС Таїланду Крітом Танканаратом. | 05 листопада, 10:54

2 листопада 2018 року Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Бешта зустрівся із Директором інститут міжнародних відносин МЗС Таїланду Крітом Танканаратом.

Посол України в М’янмі Андрій Бешта провів зустрічі з Міністром міжнародного співробітництва Чо Тіном та Міністром Офісу Союзного Уряду М’янми Таун Туном | 04 листопада, 17:43

29 жовтня 2018 року у м’янманській столиці – м. Найпідо Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Союз М’янма Андрій Бешта провів зустрічі з Міністром міжнародного співробітництва цієї країни Чо Тіном та Міністром Офісу Союзного Уряду М’янми Таун Туном.

До уваги громадян України! | 09 жовтня, 10:48

У зв'язку з підготовкою до проведення виборів Президента України та виборів народних депутатів України у 2019 році, нагадуємо про порядок реалізації Вашого виборчого права!

Міністерство охорони здоров’я Таїланду повідомило про зростання випадків захворювань на лихоманку денге. | 04 вересня, 14:05

Міністерство охорони здоров’я Таїланду повідомило про зростання випадків захворювань на лихоманку денге у південних та південно-східних регіонах Таїланду, зокрема у прикордонних з Камбоджею та Лаосом провінціях, зважаючи на розпал сезону дощів. Летальні випадки зафіксовано нещодавно в провінції Сурін. У зоні ризику знаходяться традиційні туристичні центри країни – провінції Пхукет, Крабі, Трат.