Посольство України в Королівстві Таїланд

Київ 00:17

Співчуття Президента України на адресу Королівської родини Таїланду

17 жовтня 2016, 14:12

Від імені народу України та від себе особисто висловлюю глибокі співчуття ЇЇ Величності Королеві Сірікіт, Його Королівській Високості Кронпринцу Маха Ваджіралонгкорну та ЇЇ Королівській Високості Принцесі Маха Сіріндхорн, усій Королівській родині у зв’язку з відходом у вічність Його Величності Бхумібола Адулядея – Короля Таїланду.

 В Україні Його Величність Рама ІХ був відомий як видатний державний діяч та неординарна особистість, який впродовж 70 років перебування на престолі зробив неоціненний  внесок у розвиток та процвітання Королівства.

Український народ віддає шану пам’яті Його Величності і поділяє сум і біль тайського народу.

 

Петро Порошенко

 

Останні новини

Посол Андрій Бешта виступив з лекцією в Інституті міжнародних відносин при МЗС Таїланду. | 16 березня, 17:16

13 березня 2019 року Посол Андрій Бешта виступив з лекцією на тему «Україна: перетворюючи виклики на можливості. Двосторонні відносини між Україною та Таїландом» в Інституті міжнародних відносин при МЗС Таїланду.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці №900093 (Королівство Таїланд) розпочала свою роботу | 15 березня, 11:05

З 14 березня 2019 року розпочала роботу дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці №900093, що розташована у приміщенні Посольства України в Королівстві Таїланд за адресою: 87 Ол Сізонс Плейс, СРС Taуер, 33-й поверх, вул. Вайрлес, Люмпіні, Патумван, Бангкок, 10330, Таїланд

21 лютого 2019 року Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Бешта здійснив візит ввічливості до новопризначеного Головнокомандувача Королівської тайської армії, генерала Апірата Консомпонга. | 21 лютого, 10:28

В рамках зустрічі сторони обговорили перспективи подальшого зміцнення українсько-тайського співробітництва у військовій та військово-технічній сферах.

Урядова гаряча лінія 1545 | 01 лютого, 05:58

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Оформлення тайських віз по прибуттю через електронний ресурс | 30 січня, 11:08

Привертаємо увагу громадян України до можливості завчасного подання заявок на оформлення тайських віз по прибуттю через електронний ресурс.