Посольство України в Королівстві Таїланд

Київ 14:18

Новини

Дата з по

Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Бешта провів зустріч з директором Департаменту корекції Міністерства юстиції Таїланду | 17 травня, 09:05

13 травня 2019 року відбулася зустріч Посла України в Королівстві Таїланд із директором Департаменту корекції при Міністерстві юстиції Таїланду Нарасом Савестананом.

Для врахування українцям, які мають родинні зв’язки з громадянами Таїланду! | 03 травня, 12:51

Міністерство внутрішніх справ Королівства Таїланд запроваджує сервіс оформлення на запити тайських громадян деяких офіційних документів, у першу чергу стосовно реєстрації актів цивільного стану, англійською мовою (оминаючи тайську).

Скасування туристичних віз для в’їзду до Таїланду | 22 березня, 11:38

14 квітня 2019 року набуває чинності рішення тайського уряду про скасування віз для громадян України, що прибувають до Королівства Таїланд з туристичною метою на термін до 30 діб. З цього дня громадяни України матимуть право в’їжджати та перебувати на території Королівства без візи 30 днів з дати кожного в’їзду, при цьому можливим є продовження терміну перебування в Таїланді одноразово на 30-ти денний період, звернувшись до тайської міграційної служби. Отримані раніше туристичні візи залишатимуться дійсними до завершення терміну їх дії.

Посол Андрій Бешта виступив з лекцією в Інституті міжнародних відносин при МЗС Таїланду. | 16 березня, 17:16

13 березня 2019 року Посол Андрій Бешта виступив з лекцією на тему «Україна: перетворюючи виклики на можливості. Двосторонні відносини між Україною та Таїландом» в Інституті міжнародних відносин при МЗС Таїланду.

21 лютого 2019 року Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Бешта здійснив візит ввічливості до новопризначеного Головнокомандувача Королівської тайської армії, генерала Апірата Консомпонга. | 21 лютого, 10:28

В рамках зустрічі сторони обговорили перспективи подальшого зміцнення українсько-тайського співробітництва у військовій та військово-технічній сферах.

Урядова гаряча лінія 1545 | 01 лютого, 05:58

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Оформлення тайських віз по прибуттю через електронний ресурс | 30 січня, 11:08

Привертаємо увагу громадян України до можливості завчасного подання заявок на оформлення тайських віз по прибуттю через електронний ресурс.

Директор Дипломатичної академії України, Посол Сергій Корсунський здійснив робочий візит до Таїланду. | 24 січня, 03:23

22 січня 2019 року за ініціативи Посольства України в Королівстві Таїланд Директор Дипломатичної академії України, Посол С.Корсунський здійснив робочий візит до м.Бангкок.

Рекомендації громадянам України, що перебувать на території Таїланду або планують найближчими днями поїздку на південь цієї країни. | 03 січня, 06:12

Рекомендації громадянам України, що перебувать на території Таїланду або планують найближчими днями поїздку на південь цієї країни, у зв’язку із загрозою тропічного шторму «Пабук».

Посол України в Королівстві Таїланд здійснив візит ввічливості до новопризначеного Головнокомандувача Королівських військово-повітряних сил Таїланду | 13 грудня 2018, 13:36

13 грудня 2018 року Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Бешта здійснив візит ввічливості до новопризначеного Головнокомандувача Королівських військово-повітряних сил Таїланду, Маршала авіації Чаїпруєка Дід’ясаріна.