Посольство України в Королівстві Таїланд

Київ 13:59

Терміни вчинення консульських дій

Наказ Посольства України в Таїланді від 26.06.2018 №24

Про затвердження тарифів консульського 

збору та термінів вчинення консульських дій

 Відповідно до Положення про консульський збір України, затвердженого наказом МЗС України  від 23 квітня 2018 року № 182 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 травня 2018 року за №610/32062; постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 року №118 «Про затвердження Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію»; постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 року №152 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон»; постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 року №285 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення та видачі посвідчення особи на повернення в Україну», а також положень інших нормативно-правових актів України, що регулюють порядок вчинення консульських дій,

НАКАЗУЮ:

 І. Затвердити з „1” липня 2018 року Тарифи консульського збору (далі – Тарифи), що справляються за вчинення консульських дій Посольством України в Королівстві Таїланд, а також в Республіці Союзі М’янма та Лаоській Народно-Демократичній Республіці за сумісництвом, що додаються.

Тарифи консульського збору, що справляється за оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію, встановлюються Правилами оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року № 118 (65 доларів США/2145 тайських бат).

У разі якщо іноземна держава справляє за оформлення віз для громадян України консульський збір, що перевищує розмір тарифної ставки консульського збору, встановленої Правилами оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року № 118, Посольство України в Таїланді за оформлення віз громадянам таких держав справляє консульський збір з урахуванням принципу взаємності.

 

ІІ. Затвердити такі терміни вчинення консульських дій:

 

1. Оформлення іноземцям та особам без громадянства віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію.

У звичайному порядку - до 10 робочих днів з дня отримання необхідних документів, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

У терміновому порядку - до п’яти робочих днів з дня отримання необхідних документів. Термінове оформлення візи здійснюється за бажанням іноземця або особи без громадянства.

Зазначений строк може бути продовжено до 30 робочих днів у разі необхідності проведення додаткових перевірок.

 

2. Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

У строк до трьох місяців (без урахування строків доставки).

 

3. Оформлення посвідчення особи на повернення в Україну.

Оформлення та видача посвідчення здійснюються протягом одного робочого дня, але не більш як п’яти робочих днів з дня подання всіх документів і отримання консульською посадовою особою Посольства відомостей, передбачених Порядком оформлення та видачі посвідчення особи на повернення в Україну, та сплати консульського збору.

У разі необхідності надсилання письмового запиту строк оформлення посвідчення може бути продовжено до часу отримання відповіді на такий запит, але не більш як 30 днів.

 

4. Нотаріальні дії.

Вчиняються в день подання заявником усіх необхідних документів та сплати консульського збору.

 

5. Дії з питань засвідчення (легалізації) документів

У звичайному порядку – до 10 робочих днів з дати подання до Посольства необхідних документів.

У терміновому порядку – до 5 робочих днів з дати подання до Посольства необхідних документів.

 

6. Дії з витребування документів.

До дій з витребування документів терміновий тариф консульського збору не застосовується.

 

7. Дії з реєстрації актів цивільного стану.

Розгляд  заяв щодо реєстрації смерті та народження, а також реєстрація цих актів здійснюється в день подачі заявником необхідних документів за нульовою тарифною ставкою.

До інших дій з реєстрації актів цивільного стану терміновий тариф консульського збору не застосовується.

З питань розгляду заяв та реєстрації актів цивільного стану керуватися Інструкцією про порядок реєстрації актів цивільного стану в дипломатичних представництвах та консульських установах України, затвердженою Наказом Мінюсту України та МЗС України 23.05.2001 № 32/5/101 (у редакції наказу Мінюсту України, МЗС України від 25.08.2004 № 90/5/191; зареєстрована в Мінюсті України 01.06.2001 за № 473/5664) та Правилами внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, затвердженими наказом Мін’юсту України від 12.01.2011 № 96/5 (зареєстровані в Мін’юсті України від 14.01.2011 № 55/18793).

 

8. Прийняття на консульський облік.

Прийняття на тимчасовий консульський облік – протягом трьох робочих днів з дати подання необхідних документів.

Прийняття на постійний консульський облік - протягом трьох робочих днів з дати подання необхідних документів та сплати консульського збору у звичайному порядку, у терміновому порядку - у день звернення за умови подання необхідних документів та сплати консульського збору.

 

10. Інші консульські дії.

Дії з питань оформлення дозволу на постійне проживання (ПМП) за кордоном, громадянства, імміграції в Україну тощо вчиняються у строки, передбачені наступними нормативно-правовими актами України: Порядком провадження у закордонних дипломатичних установах України за заявами про оформлення документів для залишення на постійне проживання за кордоном громадян України, які виїхали за кордон тимчасово, затвердженого наказом МЗС України від 22 грудня 2017 року №573, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 січня 2018 року за №77/31529; Законом України «Про імміграцію» від 07.06.2001 р.; Порядком провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень, затвердженим Указом Президента України від 27.03.2001 р. № 215.

 

ІІІ. Усі консульські дії вчиняти після надання повного комплекту документів, передбачених для їх вчинення і визначених відповідними нормативно-правовими актами України, та стягнення із заявників консульського збору.

 

ІV. При вчиненні консульської дії в терміновому порядку чи в
позаробочий  час  консульський  збір справляти у подвійному розмірі.

 

V. Канцелярії установи ознайомити з цим наказом консульських співробітників та спеціаліста з фінансових питань установи під розпис.

 

VІ. Загальний контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 Посол                                                 /підпис/                                                       А.П.Бешта 

 

 

 

 


Консульський відділ Посольства України в Королівстві Таїланд
Керівник: Лисак Олександр Сергійович
Другий секретар з консульських питань
Телефон: (+ 662) 685 32 16, телефон гарячої лінії: +66 97 010 7760 (телефонувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України)
Ел. пошта: emb_th@mfa.gov.ua;consul_th@mfa.gov.ua
Графік роботи:

Понеділок - четвер: 09:00 - 18:00

Пятниця: 9:00 - 17:00

Обід: 12:00 - 13:00

Межі консульського округу:

Королівство Таїланд, Республіка Союз М'янма, Лаоська Народно-Демократична Республіка 

Примітки:

Прийом громадян України проводиться у неробочий та неприйомний час, у вихідні та святкові дні у екстрених випадках: втрата паспортних документів, ДТП, смерть, арешт тощо (за попередньої домовленості по гарячій лінїї).

Телефонні дзвінки рекомендуємо здійснювати з 9:00 до 18:00, крім вихідних та святкових днів.