Посольство України в Королівстві Таїланд

, Київ 06:09

Відтепер громадяни України зможуть отримувати м’янманські візи по прибуттю (visa on arrival).

13 березня, 13:06

Українська консульська служба продовжує роботу над спрощенням режиму поїздок українських громадян за кордон.

Одним із результатів цієї роботи стало рішення Уряду Республіки Союз М’янма позитивно розглянути пропозицію України та запровадити для громадян нашої Держави практику оформлення віз по прибуттю (visa on arrival).

На даний час таку можливість мають громадяни 52 держав світу, насамперед Європейського Союзу, а також окремих держав регіону.

Пред’явники паспорта громадянина України для виїзду за кордон вже з сьогоднішнього дня можуть оформити візу по прибуттю в міжнародних аеропортах М’янми в містах Найпіто, Янгон та Мандалай, відповідно до умов, викладених на веб-ресурсі http://www.mofa.gov.mm/?page_id=3600»

Привертаємо Вашу увагу, що віза по прибуттю надаватиметься українцям, які приїжджатимуть до М’янми з метою ведення бізнесу, для участі у наукових конференціях, семінарах, проведення науково-дослідницької роботи, членам екіпажів повітряних, морських суден та з метою транзиту.

Для в’їзду на територію М’янми з туристичною метою необхідно завчасно потурбуватися про оформлення електронної візи.    

Останні новини

Щодо декларування доходів, отриманих у 2017 році | 16 лютого, 11:40

Інформуємо громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни, про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Проект "Молодіжний лідер СКУМО" | 15 лютого, 05:34

Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації організовує тренінговий проект для молодих лідерів із числа української діаспори під назвою "Молодіжний лідер СКУМО", який відбудеться з 18 по 24 березня 2018 р. у м. Тернопіль.

Нововведення щодо правил поведінки в місцях громадського відпочинку | 02 лютого, 09:41

Департамент морських і прибережних ресурсів Міністерства охорони природних ресурсів і навколишнього середовища Таїланду затвердив нові правила поведінки для відпочиваючих на пляжах та в прибережних зонах.

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну | 10 січня, 09:18

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.