Посольство України в Королівстві Таїланд

, Київ 06:04

Посольство України провело комеморативний захід, присвячений 85-м роковинам Голодомору в Україні

01 грудня 2017, 04:29

27 листопада 2017 року Посольство України в Королівстві Таїланд спільно з Посольство Канади провело комеморативний захід, присвячений 85-м роковинам Голодомору в Україні 1932-1933 років – найбільшої трагедії в історії українського народу та однієї з найбільших трагедій в історії людства минулого століття. 

Захід відбувся в приміщенні регіональної штаб-квартири ООН у м.Бангкок та зібрав близько 100 представників дипломатичного корпусу, академічних кіл, української спільноти Таїланду та ЗМІ.
У ході заходу демонструвалася виставка, присвячена Голодомору в Україні 1932-1933 років, а також відбувся перегляд канадського художнього фільму «Гіркі жнива» (2017 року).
У своїй промові Посол Андрій Бешта наголосив, що Голодомор був спричинений цілеспрямованою злочинною політикою тоталітарного сталінського режиму, який поставив за мету ліквідувати українців як націю, яка не сприймала політики Москви і рано чи пізно поставила б питання про незалежність. Підкреслювалося, що 14 країн світу на рівні парламентів визнали Голодомор геноцидом українського народу.
Наприкінці заходу, після завершення перегляду фільму, усі учасники запалили свічки пам‘яті на знак скорботи за невинно замордованими мільйонами українців.

Останні новини

Відтепер громадяни України зможуть отримувати м’янманські візи по прибуттю (visa on arrival). | 13 березня, 13:06

Українська консульська служба продовжує роботу над спрощенням режиму поїздок українських громадян за кордон. Одним із результатів цієї роботи стало рішення Уряду Республіки Союз М’янма позитивно розглянути пропозицію України та запровадити для громадян нашої Держави практику оформлення віз по прибуттю (visa on arrival).

Щодо декларування доходів, отриманих у 2017 році | 16 лютого, 11:40

Інформуємо громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни, про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Проект "Молодіжний лідер СКУМО" | 15 лютого, 05:34

Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації організовує тренінговий проект для молодих лідерів із числа української діаспори під назвою "Молодіжний лідер СКУМО", який відбудеться з 18 по 24 березня 2018 р. у м. Тернопіль.

Нововведення щодо правил поведінки в місцях громадського відпочинку | 02 лютого, 09:41

Департамент морських і прибережних ресурсів Міністерства охорони природних ресурсів і навколишнього середовища Таїланду затвердив нові правила поведінки для відпочиваючих на пляжах та в прибережних зонах.

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну | 10 січня, 09:18

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.