Посольство України в Королівстві Таїланд

, Київ 06:08

Міністр оборони України, Генерал армії Степан Полторак здійснив робочий візит до Таїланду

10 листопада 2017, 10:56

3-7 листопада 2017 р. відбувся робочий візит до Королівства Таїланд Міністра оборони України С.Т.Полторака з метою участі в міжнародній виставці «Оборона та безпека – 2017» та  проведення переговорів з військово-політичним керівництвом Таїланду та інших країн.

Виставка «Оборона та безпека» - найбільш масштабна виставка військової техніки, обладнання та продукції подвійного призначення у регіоні Південно-Східної Азії, яка проходить раз на два роки в м. Бангкок. Цього року у заході взяли участь делегації з понад 40 країн, які були представлені на рівні керівників оборонних відомств та командування різних родів військ.

6.11.2017 р. відбулися переговори С.Т.Полторака з Віце-прем’єр-міністром, Міністром оборони Таїланду П.Вонгсувоном та Головнокомандувачем Королівської тайської армії Ч.Сіттісартом, в ході якої Міністр оборони України, зокрема, поінформував тайських партнерів про розвиток безпекової ситуації на Донбасі та протидію російській агресії, прогрес у реформуванні ЗС України та зміцненні обороноздатності нашої країни, а також зміцнення вітчизняного ОПК. Сторони висловили обопільну зацікавленість у всебічному розвитку військового та військово-технічного українсько-тайського співробітництва, підкресливши, що взаємодія у цих сферах лишається одним з найбільш важливих напрямів двосторонньої співпраці.

В рамках візиту С.Т.Полторак провів окремі зустрічі із заступником Міністра національної оборони В’єтнаму, Державним секретарем Міністерства оборони Таїланду та заступником Постійного секретаря Міністерства оборонної промисловості Туреччини.

Під час відвідин Міжнародної виставки «Оборона та безпека – 2017» Міністр оборони України оглянув, зокрема продукцію, що експонується українськими виробниками, у т.ч. ДК «Укроборонпром», «Ліга оборонних підприємств», «RPA Practika», «Укрінмаш», «Укрспецтехніка» та «Техімпекс». Особливу увагу в ході огляду Міністр приділив «БТР-4Е» українського виробництва, який, за визначенням тайських організаторів заходу, став однією з «родзинок» цьогорічної виставки.

Робочий візит до Таїланду Міністра оборони України сприяв підтриманню динаміки контактів між представниками військово-політичного керівництва України і Таїланду, а також дав можливість окреслити перспективи подальшого розвитку двостороннього українсько-тайського військового та військово-технічного співробітництва.

Останні новини

Відтепер громадяни України зможуть отримувати м’янманські візи по прибуттю (visa on arrival). | 13 березня, 13:06

Українська консульська служба продовжує роботу над спрощенням режиму поїздок українських громадян за кордон. Одним із результатів цієї роботи стало рішення Уряду Республіки Союз М’янма позитивно розглянути пропозицію України та запровадити для громадян нашої Держави практику оформлення віз по прибуттю (visa on arrival).

Щодо декларування доходів, отриманих у 2017 році | 16 лютого, 11:40

Інформуємо громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни, про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Проект "Молодіжний лідер СКУМО" | 15 лютого, 05:34

Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації організовує тренінговий проект для молодих лідерів із числа української діаспори під назвою "Молодіжний лідер СКУМО", який відбудеться з 18 по 24 березня 2018 р. у м. Тернопіль.

Нововведення щодо правил поведінки в місцях громадського відпочинку | 02 лютого, 09:41

Департамент морських і прибережних ресурсів Міністерства охорони природних ресурсів і навколишнього середовища Таїланду затвердив нові правила поведінки для відпочиваючих на пляжах та в прибережних зонах.

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну | 10 січня, 09:18

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.