Посольство України в Королівстві Таїланд

, Київ 05:51

Посол України в Королівстві Таїланд провів зустріч з Міністром торгівлі Таїланду Апіраді Тантрапорн.

27 жовтня 2017, 15:17

12 жовтня 2017 року Посол України в Королівстві Таїланд провів зустріч з Міністром торгівлі Таїланду Апіраді Тантрапорн.

Торговельно-економічні відносини між Україною та Королівством Таїланд демонструють динамічний розвиток. У 2016 році обсяг двосторонньої торгівлі склав понад 600 млн. дол. США при збереженні позитивного сальдо торговельного балансу на користь України у понад 255 млн. дол. США. Відтак Таїланд став найбільшим  торговельним партнером України у регіоні Південно-Східної Азії. У червні 2017 року у ході офіційного візиту до Королівства Міністра закордонних справ України П.А.Клімкіна між двома державами було укладено Торговельну Угоду.

  

Під час зустрічі сторони обговорили шляхи подальшої активізації двосторонньої торгівлі, інвестицій, налагодження контактів між діловими колами обох країн. Серед іншого обговорювалась можливість здійснення Апіраді Тантрапорн візиту в Україну у 2018 році.

Останні новини

Відтепер громадяни України зможуть отримувати м’янманські візи по прибуттю (visa on arrival). | 13 березня, 13:06

Українська консульська служба продовжує роботу над спрощенням режиму поїздок українських громадян за кордон. Одним із результатів цієї роботи стало рішення Уряду Республіки Союз М’янма позитивно розглянути пропозицію України та запровадити для громадян нашої Держави практику оформлення віз по прибуттю (visa on arrival).

Щодо декларування доходів, отриманих у 2017 році | 16 лютого, 11:40

Інформуємо громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни, про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Проект "Молодіжний лідер СКУМО" | 15 лютого, 05:34

Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації організовує тренінговий проект для молодих лідерів із числа української діаспори під назвою "Молодіжний лідер СКУМО", який відбудеться з 18 по 24 березня 2018 р. у м. Тернопіль.

Нововведення щодо правил поведінки в місцях громадського відпочинку | 02 лютого, 09:41

Департамент морських і прибережних ресурсів Міністерства охорони природних ресурсів і навколишнього середовища Таїланду затвердив нові правила поведінки для відпочиваючих на пляжах та в прибережних зонах.

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну | 10 січня, 09:18

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.