Посольство України в Королівстві Таїланд

, Київ 12:31

Урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці незалежності України та 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Таїланд

03 жовтня, 11:04

25 вересня 2017 року Посольство України в Королівстві Таїланд провело урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці незалежності України та 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Таїланд.

У заході взяли участь представники урядових, парламентських та ділових кіл Королівства, дипломатичного корпусу, медіа, діячі культури та представники української громади. Приємною подією стало відвідання прийняття нашими спортсменами з тайського боксу - багаторазовим чемпіоном світу Ігорем Любченко, переможцем «Всесвітніх Ігор-2017» Сергієм Кулябою та тренером національної збірної Павлом Євтушенко.

В урочистій промові Посол Андрій Бешта підкреслив, що проголошення незалежності України 26 років тому стало втіленням мрій та прагнень багатьох поколінь українців. Україна пройшла точку неповернення на шляху демократії, свободи, європейської та євроатлантичної інтеграції. Нажаль, сьогодні успіх нашої країни залишається заручником російської агресії і український народ вкотре змушений платити найвищу ціну за свою незалежність.

Торкаючись 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Таїланд Посол зазначив, що за ці чверть століття нашим країнам вдалося вибудувати міцний фундамент двосторонніх відносин. Після початку тимчасової окупації Криму у 2014 році Таїланд підтвердив підтримку територіальної цілісності України в межах її міжнародно-визнаних кордонів; за підсумками 2016 року Королівство є нашим найбільшим торговим партнером у регіоні Південно-Східної Азії. Перший в історії офіційний візит Міністра закордонних справ України до Таїланду у червні 2017 року надав нової динаміки для подальшого розвитку взаємовигідного співробітництва у різних сферах.

У ході прийняття анонсовано, що в рамках відзначення 25-ї річниці двосторонніх відносин Посольство України представить на огляд тайської публіки виставку робіт українського митця зі світовим іменем Івана Марчука, яка пройде у провідних мистецьких галереях Бангкоку у листопаді цього року.  

Під час дипломатичного прийняття гості мали можливість ознайомитись з декількома  мистецькими виставками, які демонстрували красу та розмаїтість України, зокрема, виставку робіт ляльок-мотанок сестер Катриченко під назвою «25 Сестер Незалежності» та виставку світлин львівської фотомайстерні «Треті півні». 

Останні новини

Посол Андрій Бешта взяв участь в урочистому заході з нагоди 42-ї річниці заснування Лаоської Народно-Демократичної Республіки | 04 грудня, 12:31

1 грудня 2017 року Посол Андрій Бешта взяв участь в урочистому заході з нагоди 42-ї річниці заснування Лаоської Народно-Демократичної Республіки в Президентському Палаці м.В‘єнтьян.

Дні українського художнього мистецтва у Таїланді | 01 грудня, 04:33

Посольство України з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Таїландом провело дві виставки українського художника Івана Марчука  у Таїланді в період 31 жовтня - 16 листопада 2017 року.

Посольство України провело комеморативний захід, присвячений 85-м роковинам Голодомору в Україні | 01 грудня, 04:29

27 листопада 2017 року Посольство України в Королівстві Таїланд спільно з Посольство Канади провело комеморативний захід, присвячений 85-м роковинам Голодомору в Україні 1932-1933 років – найбільшої трагедії в історії українського народу та однієї з найбільших трагедій в історії людства минулого століття. 

Міністр оборони України, Генерал армії Степан Полторак здійснив робочий візит до Таїланду | 10 листопада, 10:56

3-7 листопада 2017 р. відбувся робочий візит до Королівства Таїланд Міністра оборони України С.Т.Полторака з метою участі в міжнародній виставці «Оборона та безпека – 2017» та  проведення переговорів з військово-політичним керівництвом Таїланду та інших країн.

Посол України в Королівстві Таїланд провів зустріч з Міністром торгівлі Таїланду Апіраді Тантрапорн. | 27 жовтня, 15:17

12 жовтня 2017 року Посол України в Королівстві Таїланд провів зустріч з Міністром торгівлі Таїланду Апіраді Тантрапорн.