Посольство України в Королівстві Таїланд

, Київ 12:27

Урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці незалежності України та 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Таїланд

03 жовтня, 11:04

25 вересня 2017 року Посольство України в Королівстві Таїланд провело урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці незалежності України та 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Таїланд.

У заході взяли участь представники урядових, парламентських та ділових кіл Королівства, дипломатичного корпусу, медіа, діячі культури та представники української громади. Приємною подією стало відвідання прийняття нашими спортсменами з тайського боксу - багаторазовим чемпіоном світу Ігорем Любченко, переможцем «Всесвітніх Ігор-2017» Сергієм Кулябою та тренером національної збірної Павлом Євтушенко.

В урочистій промові Посол Андрій Бешта підкреслив, що проголошення незалежності України 26 років тому стало втіленням мрій та прагнень багатьох поколінь українців. Україна пройшла точку неповернення на шляху демократії, свободи, європейської та євроатлантичної інтеграції. Нажаль, сьогодні успіх нашої країни залишається заручником російської агресії і український народ вкотре змушений платити найвищу ціну за свою незалежність.

Торкаючись 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Таїланд Посол зазначив, що за ці чверть століття нашим країнам вдалося вибудувати міцний фундамент двосторонніх відносин. Після початку тимчасової окупації Криму у 2014 році Таїланд підтвердив підтримку територіальної цілісності України в межах її міжнародно-визнаних кордонів; за підсумками 2016 року Королівство є нашим найбільшим торговим партнером у регіоні Південно-Східної Азії. Перший в історії офіційний візит Міністра закордонних справ України до Таїланду у червні 2017 року надав нової динаміки для подальшого розвитку взаємовигідного співробітництва у різних сферах.

У ході прийняття анонсовано, що в рамках відзначення 25-ї річниці двосторонніх відносин Посольство України представить на огляд тайської публіки виставку робіт українського митця зі світовим іменем Івана Марчука, яка пройде у провідних мистецьких галереях Бангкоку у листопаді цього року.  

Під час дипломатичного прийняття гості мали можливість ознайомитись з декількома  мистецькими виставками, які демонстрували красу та розмаїтість України, зокрема, виставку робіт ляльок-мотанок сестер Катриченко під назвою «25 Сестер Незалежності» та виставку світлин львівської фотомайстерні «Треті півні». 

Останні новини

Посол України в Таїланді Андрій Бешта зустрівся з Міністром науки і технологій Таїланду доктором Атчака Сібунруанг. | 05 вересня, 08:15

1 вересня 2017 року Посол України в Таїланді Андрій Бешта зустрівся з Міністром науки і технологій Таїланду доктором Атчака Сібунруанг.

До уваги громадян України | 31 серпня, 13:30

З 1 вересня 2017 року з 11:00 за київським часом планується проведення робіт з модернізації системи оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон та посвідчень особи на повернення в Україну.

Захід за участю української спільноти Таїланду з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | 29 серпня, 13:46

24 серпня 2017 року у м.Паттайя було проведено урочистий захід за участю української спільноти Таїланду з нагоди 26-ї річниці Незалежності України. Участь у заході взяли українці з різних куточків Королівства.

Посол України в Королівстві Таїланд провів зустріч з Виконавчим секретарем Економічної та Cоціальної Комісії ООН для Азії та Тихого океану | 29 липня, 12:01

25 липня 2017 року Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Бешта провів зустріч з Виконавчим секретарем Економічної та Cоціальної Комісії ООН для Азії та Тихого океану Шамшад Ахтар.