Посольство України в Королівстві Таїланд

, Київ 06:08

Урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці незалежності України та 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Таїланд

03 жовтня 2017, 11:04

25 вересня 2017 року Посольство України в Королівстві Таїланд провело урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці незалежності України та 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Таїланд.

У заході взяли участь представники урядових, парламентських та ділових кіл Королівства, дипломатичного корпусу, медіа, діячі культури та представники української громади. Приємною подією стало відвідання прийняття нашими спортсменами з тайського боксу - багаторазовим чемпіоном світу Ігорем Любченко, переможцем «Всесвітніх Ігор-2017» Сергієм Кулябою та тренером національної збірної Павлом Євтушенко.

В урочистій промові Посол Андрій Бешта підкреслив, що проголошення незалежності України 26 років тому стало втіленням мрій та прагнень багатьох поколінь українців. Україна пройшла точку неповернення на шляху демократії, свободи, європейської та євроатлантичної інтеграції. Нажаль, сьогодні успіх нашої країни залишається заручником російської агресії і український народ вкотре змушений платити найвищу ціну за свою незалежність.

Торкаючись 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Таїланд Посол зазначив, що за ці чверть століття нашим країнам вдалося вибудувати міцний фундамент двосторонніх відносин. Після початку тимчасової окупації Криму у 2014 році Таїланд підтвердив підтримку територіальної цілісності України в межах її міжнародно-визнаних кордонів; за підсумками 2016 року Королівство є нашим найбільшим торговим партнером у регіоні Південно-Східної Азії. Перший в історії офіційний візит Міністра закордонних справ України до Таїланду у червні 2017 року надав нової динаміки для подальшого розвитку взаємовигідного співробітництва у різних сферах.

У ході прийняття анонсовано, що в рамках відзначення 25-ї річниці двосторонніх відносин Посольство України представить на огляд тайської публіки виставку робіт українського митця зі світовим іменем Івана Марчука, яка пройде у провідних мистецьких галереях Бангкоку у листопаді цього року.  

Під час дипломатичного прийняття гості мали можливість ознайомитись з декількома  мистецькими виставками, які демонстрували красу та розмаїтість України, зокрема, виставку робіт ляльок-мотанок сестер Катриченко під назвою «25 Сестер Незалежності» та виставку світлин львівської фотомайстерні «Треті півні». 

Останні новини

Відтепер громадяни України зможуть отримувати м’янманські візи по прибуттю (visa on arrival). | 13 березня, 13:06

Українська консульська служба продовжує роботу над спрощенням режиму поїздок українських громадян за кордон. Одним із результатів цієї роботи стало рішення Уряду Республіки Союз М’янма позитивно розглянути пропозицію України та запровадити для громадян нашої Держави практику оформлення віз по прибуттю (visa on arrival).

Щодо декларування доходів, отриманих у 2017 році | 16 лютого, 11:40

Інформуємо громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни, про необхідність подання до контролюючих органів за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Проект "Молодіжний лідер СКУМО" | 15 лютого, 05:34

Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації організовує тренінговий проект для молодих лідерів із числа української діаспори під назвою "Молодіжний лідер СКУМО", який відбудеться з 18 по 24 березня 2018 р. у м. Тернопіль.

Нововведення щодо правил поведінки в місцях громадського відпочинку | 02 лютого, 09:41

Департамент морських і прибережних ресурсів Міністерства охорони природних ресурсів і навколишнього середовища Таїланду затвердив нові правила поведінки для відпочиваючих на пляжах та в прибережних зонах.

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну | 10 січня, 09:18

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.