Посольство України в Королівстві Таїланд

, Київ 12:34

Посол України в Королівстві Таїланд провів зустріч з Виконавчим секретарем Економічної та Cоціальної Комісії ООН для Азії та Тихого океану

29 липня, 12:01

25 липня 2017 року Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Бешта провів зустріч з Виконавчим секретарем Економічної та Cоціальної Комісії ООН для Азії та Тихого океану Шамшад Ахтар.

Під час зустрічі обговорили внесок України як держави-засновниці ООН на ключових напрямках роботи Організації на безпековому, соціально-економічному та правозахисному напрямках, у т.ч. діяльність України як непостійного члена Ради Безпеки ООН впродовж 2016-2017 рр. Посол інформував про останню ситуацію у контексті агресії Росії проти України та очікування щодо більш активної ролі ООН у цьому питанні відповідно до Статуту Організації. У свою чергу Шамшад Ахтар розповіла про діяльність та пріоритети Комісії, у т.ч. в енергетичній, транспортній та соціально-економічних сферах. 
Сторони також обговорили можливості співробітництва та реалізації спільних проектів у майбутньому.

Останні новини

Урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці незалежності України та 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Таїланд | 03 жовтня, 11:04

25 вересня 2017 року Посольство України в Королівстві Таїланд провело урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці незалежності України та 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Таїланд.

Посол України в Таїланді Андрій Бешта зустрівся з Міністром науки і технологій Таїланду доктором Атчака Сібунруанг. | 05 вересня, 08:15

1 вересня 2017 року Посол України в Таїланді Андрій Бешта зустрівся з Міністром науки і технологій Таїланду доктором Атчака Сібунруанг.

До уваги громадян України | 31 серпня, 13:30

З 1 вересня 2017 року з 11:00 за київським часом планується проведення робіт з модернізації системи оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон та посвідчень особи на повернення в Україну.

Захід за участю української спільноти Таїланду з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | 29 серпня, 13:46

24 серпня 2017 року у м.Паттайя було проведено урочистий захід за участю української спільноти Таїланду з нагоди 26-ї річниці Незалежності України. Участь у заході взяли українці з різних куточків Королівства.