Посольство України в Королівстві Таїланд

, Київ 19:35

Терміни вчинення консульських дій

 

                   Посольство України в Королівстві Таїланд

 

                                                       НАКАЗ 

“ 12 ” квітня 2017 року                                                                  м. Бангкок      

Про введення в дію тарифів консульського

збору та терміни вчинення консульських дій

у звичайному та терміновому порядках,

а також у позаробочий час

Відповідно до пп. 14 та 15 Положення про консульській збір України, затвердженого наказом МЗС України № 3 від 05.01.2011 р., Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України № 152 від 7 травня 2014 р., а також у зв’язку із набуттям чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 р. № 118 «Про затвердження Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію, та положень інших нормативно-правових актів України, що регулюють порядок вчинення консульських дій, наказую:

І. Ввести в дію з “16” квітня 2017 р. Тарифи консульського збору, що справляються за вчинення консульських дій Посольством України в Королівстві Таїланд, в Лаоській Народно-демократичній Республіці та в Союзі М’янма (за сумісництвом), затверджені Державним секретарем МЗС України А.І.Заяцем 12 квітня 2017 року, які додаються.

ІІ. Затвердити такі терміни вчинення консульських дій:

 

1. Оформлення іноземцям та особам без громадянства віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію.

У звичайному порядку — до 10 робочих днів з дня отримання необхідних документів, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. Зазначений строк може бути продовжено до 30 робочих днів у разі необхідності проведення додаткових перевірок.

У терміновому порядку — до п’яти робочих днів з дня отримання необхідних документів, у т.ч. – в день звернення.

 

2. Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

У строк до трьох місяців.

 

3. Оформлення посвідчення особи на повернення в Україну.

Вчиняється в день подання відповідної заяви-анкети, необхідних документів та оплати консульського збору.

У разі необхідності здійснення запитів до компетентних органів, термін оформлення посвідчення особи на повернення в Україну продовжується на термін, необхідний для отримання відповіді.

 

4. Нотаріальні дії.

Вчиняються в день подання заявником усіх необхідних документів та сплати консульського збору та наявності технічної можливості.

Вчинення нотаріальної дії може бути відкладене за бажанням заявника або у випадку необхідності витребування додаткових відомостей або документів від фізичних та юридичних осіб або направлення документів на експертизу, а також, якщо є необхідність уповановеженій на вчинення нотаріальної дії особі упевнитися у відсутності в зацікавлених осіб заперечень проти вчинення цієї дії.

Строк, на який відкладається вчинення нотаріальної дії у цих випадках, не може перевищувати одного місяця.

 

5. Консульська  легалізація.

У звичайному порядку — від 11 робочих днів з дня отримання необхідних документів. Зазначений строк може бути продовжено у разі виникнення сумніву в тому, що представлені документи відповідають законам України або Королівства Таїланд, Республіки Союз М’янма чи Лаосу, на період проведення відповідних перевірок.

У терміновому порядку - до одинадцяти робочих днів з дня отримання необхідних документів, у т.ч. – в день звернення.

 

6. Дії з витребування документів.

До дій з витребування документів терміновий тариф консульського збору не застосовується.

 

7. Дії з реєстрації актів цивільного стану.

Розгляд заяв щодо реєстрації смерті та народження, а також реєстрація цих актів здійснюється в день подачі заявником необхідних документів за нульовою тарифною ставкою.

До інших дій з реєстрації актів цивільного стану терміновий тариф консульського збору не застосовується.

З питань розгляду заяв та реєстрації актів цивільного стану керуватися Інструкцією про порядок реєстрації актів цивільного стану в дипломатичних представництвах та консульських установах України, затвердженою Наказом Мінюсту України та МЗС України 23.05.01 № 32/5/101 (у редакції наказу Мінюсту України, МЗС України від 25.08.04 № 90/5/191; зареєстрована в Мінюсті України 01.06.01 за № 473/5664) та Правилами внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, затвердженими наказом Мін’юсту України від 12.01.2011 №96/5 (зареєстровані в Мін’юсті України від 14.01.2011 р. № 55/18793).

 

8. Прийняття на консульський облік. 
Прийняття на тимчасовий консульський облік – протягом трьох робочих днів з дати подання необхідних документів. 
Прийняття на постійний консульський облік - протягом трьох робочих днів з дати подання необхідних документів та сплати консульського збору у звичайному порядку, у терміновому порядку - у день звернення за умови подання необхідних документів та сплати консульського збору.
 

9. Інші консульські дії.

Дії з питань оформлення дозволу на постійне проживання за кордоном, громадянства, імміграції в Україну тощо вчиняються у строки, передбачені наступними нормативно-правовими актами України: Порядком розгляду у закордонних дипломатичних представництвах України клопотань громадян України, які виїхали за її межі тимчасово, про залишення на постійне проживання за кордоном, затвердженим наказом МЗС України від 22.11.1999 р. № 201, Законом України «Про імміграцію» від 07.06.2001 р., Порядком провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень, затвердженим Указом Президента України від 27.03.2001 р. № 215.

 
ІІІ. Усі консульські дії вчиняти після надання повного комплекту документів, передбачених для їх вчинення і визначених відповідними нормативно-правовими актами України, та стягнення із заявників консульського збору. 
 
ІV. При вчиненні консульської дії в терміновому порядку чи в 
позаробочий час консульський збір справляти у подвійному розмірі.
 

V. Спеціалісту з фінансових питань та діловодства ознайомити з цим наказом консульську посадову особу та референта ІІ категорії з консульських питань установи під розпис.

 

VІ. Загальний контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 Посол                                 /підпис/                                                              А.П.Бешта

 


Консульський відділ Посольства України в Королівстві Таїланд
Керівник: Лисак Олександр Сергійович
Другий секретар з консульських питань
Графік роботи:

Прийом громадян України: 

понеділок, середа, п’ятниця:     9:00 —12:00

вівторок:    14:00 – 17:00 

четвер:   09:00 – 11:00,  для громадян певних категорій  (інваліди, вагітні, тяжкохворі)

Прийом іноземних громадян та осіб без громадянства: 

понеділок, середа, п’ятниця:     9:00 —12:00

вівторок:    14:00 – 17:00

Межі консульського округу:

Королівство Таїланд

Примітки:

Прийом громадян України проводиться у неробочий та неприйомний час, у вихідні та святкові дні у екстрених випадках: втрата паспортних документів, ДТП, смерть, арешт тощо ( за попередньої домовленості по гарячій лінїї).

Телефонні дзвінки рекомендуємо здійснювати з 14:00 до 17:00, крім вихідних та святкових днів.